شرایط عمومی خرید محصولات و خدمات از سایت “ناناناب”

ضمن تشکر از حسن سلیقه شما کاربر گرامی، برای انتخاب وب سایت فروشگاهی “ناناناب” ، جهت انجام معاملات شخصی و خرید روزانه خود ، از اینکه با هر سفارش خرید ، از تولید کنندگان محصولات ، و تأمین کنندگان کالاها ، و ارائه دهندگان خدمات مجموعه گروه همکاری “ناناناب”، و تولیدات داخلی،  و مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک و نوپا ، حمایت میکنید، سپاسگزاریم .

سیاست خدمت رسانی مجموعه گروه همکاری”ناناناب” ، بر پایه اصل صداقت و حفظ اصالت ، ضمن رعایت حدود اخلاقی و حریم خصوصی افراد ، با حفظ بهداشت فردی ، و سلامت اجتماعی و احترام به محیط زیست ، بر اساس رعایت حقوق مصرف کننده ، و در نظر گرفتن شرایط تولیدکننده ، در راستای مشتری مداری، و انجام کارهای گروهی، به شیوه برد –برد برای همه، هدف گذاری و برنامه ریزی شده است.

از آنجا که ، هرگونه استفاده از این سایت ، یا کانالها و صفحات مجازی مرتبط با مجموعه گروه همکاری “ناناناب”، به هر شکل ، به معنای پذیرش شرایط ،  و مقررات مندرج در بخش قوانین سایت میباشد، بنابراین از کاربران گرامی خواهشمند است ، قبل از هر اقدامی آنها را به دقت مطالعه نمایند. اظهار عدم آگاهی کاربران عزیز ، از شرایط و قوانین و مقررات سایت ، موجب سلب مسوولیت آنها نمیگردد.

هدف اصلی سایت “ناناناب” به عنوان یک سایت خبری –فروشگاهی ، معرفی تولیدکنندگان بومی ، و فروش محصولات و تولیدات محلی آنها است . تمامی توضیحات درج شده در اطلاعات شناسنامه ای مربوط به هر محصول، توسط صاحبین آنها تهیه شده،  و فقط برای اطلاع‌رسانی به مشتریان، در اختیار سایت”ناناناب” قرار گرفته است . بنابراین این اطلاعات ، حکم مشاوره را نداشته ، و خریدار موظف است قبل از سفارش هر محصول، نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای ، و اخذ مشاوره لازم از متخصصین مربوطه ، اقدام نماید.

چنانچه به علت عدم آگاهی خریدار ، یا کسب اطلاعات نادرست ، یا عدم استفاده صحیح از محصولات ، مشکل یا خسارتی برای خریدار یا محصول ایجاد گردد ، تمامی مسوولیتها بر عهده خریدار بوده ، و صاحب محصول وسایت “ناناناب”، در این خصوص هیچگونه تعهد و مسوولیتی نخواهند داشت .

مسوولیت سایت “ناناناب” در فرآیند معاملات مجازی ، فقط تخصیص بخشی از فضای مجازی سایت، برای معرفی ، تبلیغ و عرضه و فروش محصولات و خدمات مجاز فروشندگان ، از طریق دریافت سفارش قطعی مشتریان به صورت جزیی یا کلی ، همراه با هماهنگی با فروشندگان طرف معامله ، برای آماده سازی سفارشات طبق خواست مشتریان ، و در نهایت پیگیری و تحویل سفارشات به صورت صحیح و سالم ، در کوتاهترین زمان ممکن ، به ناوگان حمل و نقل شهری یا بین شهری مورد درخواست مشتری ، و ارسال کد پیگیری برای خریدار می باشد.

طبق مواد 386 و 387 قانون تجارت ، سایت “ناناناب”، بعد از تحویل سفارش به ناوگان حمل و نقل ، هیچگونه مسوولیتی در قبال تأخیر در ارسال ، یا بروز مشکلات احتمالی حین فرآیند حمل و نقل را ندارد . بدیهی است  مسوولیت پاسخگویی به تمام مشکلات پیش آمده و  پرداخت خسارات وارده احتمالی ناشی از حمل، و بسته بندی نادرست کالا ، بر عهده متصدی حمل و نقل میباشد و سایت “ناناناب” در این خصوص هیچگونه مسوولیتی نخواهد داشت.

 

همچنین با توجه به اینکه تولیدکنندگان محصولات دست ساز خانگی ، از فضای سایت “ناناناب” ، فقط به عنوان یک غرفه مجازی برای معرفی مشاغل ، یا خدمات و تولیدات محصولات محلی خود، استفاده مینمایند، بنابراین مسوولیت دارا بودن مجوزهای مربوطه ، و پاسخگویی به مشکلات احتمالی ، بیماری‌ها یا عوارض جانبی ناشی از استفاده محصولات یا خدمات ، (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و …)، به عهده تولیدکنندگان کالا ، و صاحبین محصولات یا خدمات بوده ، و سایت “ناناناب” در این خصوص ، هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

نظر به اینکه تولید کالای سفارشی ، بر اساس طرح و سلیقه مشتری ، توسط فروشندگان ، مطابق با جنس و رنگهای موجود در بازار ، طبق شرایط روز خریداری و آماده میگردد، بنابراین قبل از خرید مواد اولیه ، وجود هرگونه مغایرت اعلام شده از سوی فروشنده ، در خصوص قیمت ، انتخاب جنس یا رنگهای موجود ، به واسطه کارشناسان سایت “ناناناب” ، به خریدار اطلاع رسانی ، و در صورت تآیید ، اقدام به خرید و تولید آن میگردد .

چون تولید محصولات سفارشی ، بسته به نوع و اندازه ، و میزان کار آماده سازی آنها ، نیاز به صرف وقت و مدت زمانهای متفاوتی دارند ، بنابراین از خریداران محترم تقاضا میشود ، تا هنگام خرید یا سفارش محصول ، به مدت زمان تحویل آن ، دقت لازم را مبذول نمایند.

در صورتی که طبق اطلاعات شناسنامه ای ، محصولی شامل تست در محل برای بررسی سلامت فیزیکی یا اندازه بودن باشد ، لازم است خریدار آنها را برای رفع نواقص احتمالی ، حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت محصول ، ضمن رعایت بهداشت فردی ، با حفظ سلامت فیزیکی محصولات تست شده ، نوع مشکل را درج ، و محصول را با همان بسته بندی ، و شرایط و وضعیت اولیه ، با تمام ملحقات آن ، مانند مارک، لوازم اضافی و سایر مواردی که با محصول ارسال گردیده ، بدون آسیب و یا هرگونه تغییر روی آنها  ، مانند آثار لکه، رنگ‌پریدگی یا بوی عطر و بدن ، به آدرس پستی سایت “ناناناب” واقع در تهران ، میدان رسالت ، خیابان هنگام ، کوچه شهید یعقوبعلی پور پلاک 117 بازگرداند .

باتوجه به قانون تجارت الکترونیک ، در خصوص تعیین مهلت هفت روزه برای بازپس گیری محصولات خرید اینترنتی ، و با عنایت به اینکه تولید و یا تأمین کلیه محصولات و کالاهای سفارشی این سایت ، بر اساس سلیقه و خواست مشتری،  به صورت روزانه تهیه میگردد ، بنابراین به منظور حفظ حقوق مشتری و شرایط فروشنده ، استفاده از این مهلت برای مشتری ، در صورت انصراف از خرید ، با کسر هزینه مواد اولیه و هزینه ارسال ، امکان پذیر خواهد بود .

پاسخ استعلام  مشتریان پس از ثبت سفارش، در صورت فراهم بودن شرایط ، فوری از طریق ایمیل یا پیامک ارسال می گردد. در صورتیکه مشتری در مهلت مقرر ، اقدام به پرداخت مبلغ فاکتور خرید خود ننمایند ، لیست محصولات انتخابی ، در قسمت مورد علاقه ها ، برای یک بازه زمانی کوتاه قرار خواهد گرفت ، تا مشتری فرصت تکمیل و قطعی کردن سفارش خود را داشته باشد.

بدیهی است در این بازه زمانی ، سایت “ناناناب” هیچگونه تعهدی ، برای عدم فروش اقلام مورد تقاضای مشتری را نداشته و پس از مهلت مقرر ، چنانچه اقلام در سایت موجود نباشد ، امکان ثبت سفارش برای مشتری وجود خواهد داشت.

هنگام ثبت سفارش ، مشتری  باید دقت لازم را جهت تکمیل اطلاعات به صورت درست و کامل ، مبذول نماید. به خصوص اگر  تحویل گیرنده شخص دیگری باشد ، در غیراینصورت مسوولیت بروز هر گونه مشکل ، و ضرر و زیان احتمالی بر عهده خریدار خواهد بود.

به منظور قطعی کردن سفارشات خرید، مشتریان موظف به پرداخت  کل وجه سفارش خود به سه شیوه زیر میباشند

پرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانکی سایت “ناناناب” و ارسال رسید پرداخت از طریق ایمیل به آدرس پست الکترونیکی  nananabshop@gmail.com و یا ارسال به شماره 09021180211

پرداخت بانکی به حساب شبا  , IR340180000000003649931193 به نام نادیا یعقوبعلی پور و ارسال رسید پرداخت از طریق ایمیل به آدرس پست الکترونیکی  nananabshop@gmail.com و یا ارسال به شماره 09021180211

انتقال  وجه کارت به کارت به شماره  5859831145661665  به نام نادیا یعقوبعلی پور و ارسال رسید پرداخت از طریق ایمیل به آدرس پست الکترونیکی  nananabshop@gmail.com و یا ارسال به شماره 09021180211

مدت زمان تحویل سفارشات در سطح شهر تهران ، از طریق ناوگان حمل و نقل شهری ، بسته به حجم کار ، شرایط ترافیک شهری ، بعد مسافت و حجم و نوع بسته سفارشی ، به شیوه ارسال فوری ، بین بازه زمانی نیم تا چهار ساعت ، و در روش ارسال عادی،  بین بازه  یک الی سه روز کاری است .

چنانچه سفارشات مورد درخواست مشتری ، در سایت موجود و قبل از ساعت 9:30 صبح نهایی شده باشند ، در همان روز جهت ارسال،  تحویل ناوگان حمل و نقل مربوطه خواهند شد، در غیر این صورت در روز کاری بعد ، جهت ارسال آنها اقدام میگردد. ناوگان حمل و نقل مربوطه نیز بسته به نشانی تحویل گیرنده  کالا، طبق روال و ساعات کاری خود بعد از تحویل ، کالا را به مقصد خواهند رساند.

سیاست قیمت گذاری و تحویل کالا در سایت “ناناناب” به گونه ای است که قیمت کالاها ، با توجه به نوسانات قیمت بازار ، و در نظر گرفتن کیفیت  و میزان سختی کار آماده سازی آنها ، طبق سفارش مشتری ، به درستی و با رعایت حقوق مصرف کننده ، و شرایط تولید کننده ، بدون خطا و با قیمتی مناسب ، در سایت ثبت و کالای سفارشی را ، مطابق با جزییات مورد درخواست ثبت شده مشتری ، به تحویل گیرنده تحویل نماید .

از آنجا که به دلیل حجم بالای سفارشات ، امکان بروز خطای سیستمی یا اشتباه انسانی در حین انجام کار ، توسط کارشناسان  و کاربران سیستم ، همواره وجود خواهد داشت ، بنابراین رخداد چنین مواردی ، هیچ تعهدی برای فروش کالا به همان قیمت اشتباه ، برای سایت “ناناناب” ایجاد نخواهد کرد .

مشتری با قبول قوانین سایت ، حق هر گونه اعتراض در این موارد را از خود سلب می نماید . چنانچه محصول یا خدمات مشمول مالیات بر ارزش افزوده باشد ، “فروشنده ” موظف است هزینه مربوطه را در قیمت نهایی محصول یا خدمات لحاظ نماید .

قیمت کلیه محصولات و کالاها در سایت ، بدون احتساب هزینه ارسال ، تعیین شده که بسته به شرایط سفارش مشتری هنگام خرید ، جداگانه محاسبه و در فاکتور خرید اعلام و یا از طریق پیامک یا ایمیل به مشتری اطلاع رسانی میگردد. در صورت درخواست مشتری برای ارسال بسته سفارشی از طریق باربری ، و یا پیک موتوری و یا هر ناوگان حمل و نقل شهری یا بین شهری دیگر ، به غیر از شرکت پست ، هزینه ارسال به صورت پس کرایه دریافت میگردد.

مشتریان گرامی موظف هستند که هنگام تحویل بسته سفارشی از هر طریق ، قبل از امضا نمودن رسید دریافت و باز نمودن بسته بندی، چنانچه از روی بسته بندی امکان پذیر باشد، مشخصات کالای تحویلی را ، با  جزییات کالای سفارشی مطابقت داده ، و در صورت وجود هرگونه مغایرت ، بسته را تحویل نگرفته و بدون درنگ ضمن اطلاع رسانی به کارشناسان سایت “ناناناب” ، آن را به همان صورت اولیه ، و بدون هیچ تغییری به آدرس پستی سایت “ناناناب” ، جهت رفع نقص برگشت نمایند.

ملاک مغایرت ، مشخصات فنی و اطلاعات خدمات درج شده در سایت می باشد ، نه تصاویر و عکس آنها  . عکس محصولات و خدمات ، فقط برای آگاهی و اطلاع رسانی به مشتریان جهت انتخاب بهتر، و کمک به خرید آسانتر ، در سایت قرار گرفته و از آنجا که ممکن است گاهی ، در جزئیات با عکس اصلی تفاوت داشته باشد، به استناد آن نمی توان اعلام مغایرت نمود .

چنانچه  قبل از تطابق ، کالا از بسته بندی و شرایط اولیه خارج شده باشد، حتی در صورت وجود مغایرت نیز ، تعویض یا برگشت محصول امکان پذیر نخواهد بود .

تبصره 1 : اگر بر حسب خطای انسانی و یا اشتباه سیستمی و … ، محصول با قیمت اشتباه برای مشتری فاکتور و ارسال شده باشد، بعد از اطلاع رسانی کارشناسان سایت “ناناناب” به خریدار ، اگر قیمت واقعی محصول از مبلغ واریزی  مشتری کمتر باشد ، تفاوت اضافه دریافتی ، فقط به خریدار با همان شماره کارت واریزی در کوتاهترین زمان ممکن برگشت می گردد.

در صورت افزایش قیمت چنانچه مشتری از خرید انصراف دهد ، در صورتیکه بسته بندی باز نشده و کالا نیز از شرایط اولیه خود خارج نشده باشد، خریدار میتواندحداکثر ظرف یک روز کاری ، سفارش مربوطه را به همان صورت اولیه و بدون هیچ تغییری ، به آدرس پستی سایت”ناناناب” برگشت نماید . در غیر این صورت موظف به واریز تفاوت وجه فاکتور اصلاحی ، و تسویه حساب با سایت “ناناناب” ظرف 24 ساعت بعد از تحویل بسته می باشد. در صورت استنکاف ، حق پیگیری موضوع از طریق مراجع قضایی ذیصلاح برای سایت “ناناناب” محفوظ بوده که در این صورت کلیه خسارات، هزینه های دادرسی و حق الوکاله بر عهده مشتری خواهد بود.

ملاک تشخیص اشتباه  تفاوت قیمت ، قیمت اعلام شده در سایت بر اساس قیمت تمام شده نهایی کالا ، با  توجه به قیمت روز بازار در مراکز معتبر می باشد .

تبصره 2: اگر مغایرت کالای تحویلی با جزییات درخواست ثبت شده مشتری ، به تأیید کارشناسان سایت “ناناناب” برسد ، در صورت عدم امکان رفع نقص از سوی فروشنده محصول ، چنانچه کالا از بسته بندی و شرایط اولیه خود خارج نشده باشد، خریدار میتواند ، ضمن برگشت سفارش مربوطه با همان صورت اولیه و بدون هیچ تغییر ، حداکثر ظرف یک روز کاری به آدرس پستی سایت”ناناناب” ،  کالای هم قیمت مشابه دیگری را از سایت انتخاب و با محصول قبلی تعویض نماید .

علیرغم تمام تلاش تولیدکنندگان ، تأمین کنندگان و ارائه دهندگان خدمات ، و کارشناسان سایت “ناناناب” برای قیمت گذاری مناسب محصولات ، باز هم ممکن است مراکزی وجود داشته باشند که به دلایل مختلف از جمله استفاده از کمکهای دولتی ، تهیه مواد اولیه با قیمت پایینتر به دلیل تیراژ بالای تولیدات کارخانه ای ، به کار گیری مواد و اجناس تقلبی و معیوب و یا کالاهای قاچاق و بدون گارانتی و ….، قیمت کمتری برای محصولات مشابه خود اعلام نمایند، بنابراین ضمن احترام به خواست و انتخاب مشتریان عزیز ، خواهشمند است در اینگونه موارد ، هنگام درج نقطه نظرات درباره محصول ، از قیاس های نادرست قیمتی ، که موجب تضعیف مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک و نوپا شده و باعث نادیده گرفتن زحمات و دقت و صداقت فروشندگان عزیز در نحوه خدمت رسانی به مشتریان میگردد ، به طور جدی خودداری نمایند . قیاس قیمتی زمانی صحیح است  که  هر دو کالا از نظر مدل، رنگ، سایز، کیفیت مواد بکار رفته ،نوع ضمانت ، مهارت شخص تولید کننده و سایر مشخصات فنی و مهارتی دیگر، دقیقاً مشابه یکدیگر باشند .

یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث تفاوت قیمت بین محصولات به ویژه مصنوعات فرش و صنایع دستی و هنری می شود ، علاوه بر نقشه  و طرح و کیفیت مواد به کار رفته ، میزان مهارت و دقت و تمیز کاری سازنده و مقدار نیروی کار آن است . نقشه های قدیمی ساده قیمت پایین تری نسبت به طرح های پیچیده امروزی دارند . در حالیکه محصولات قدیمی نسبت به کالاهای امروزی استحکام و ماندگاری بیشتری دارند . تراکم ، رنگ ، نقشه ، جنس نخ و رنگ یا مواد اولیه و سرعت و دقت بافنده از خصوصیات یک محصول با کیفیت در مصنوعات فرش و گلیم و جاجیم هستند .  تراکم فرش یکی از مهمترین دلایل بالا رفتن قیمت این محصول است ، منظور از تراکم گره هایی هستند که در بافت محصول کنار یکدیگر قرار گرفته اند .هرچه تعداد گره ها بیشتر باشد ، فرش دارای وزن بالاتر، حجم نخ بیشتر و همچنین استقامت بیشتری خواهد بود .هرچه تراکم یک محصول پایین تر بیاید ، قیمت آن هم تغییر می یابد و کم تر از قیمت اصلی خود می شود ، برای تست این کار میتوانید تعداد گره های 10 سانتیمتر از فرش را از پشت فرش بشمارید  رنگ بندی در فرش ، گلیم و جاجیم و…  بسیار متنوع و جذاب هستند . هرکدام از رنگ های به کار رفته در فرشهای دست بافت قدیمی و برخی ز فرشها و تابلوهای جدید ، طبیعی و از مناطق مختلف کشور و براساس شرایط آ ب وهوایی ، آداب و رسوم و فرهنگ و تمدن مردم ما انتخاب می شوند که خود میتواند بر کیفیت جنس و افزایش قیمت آن اثربخش باشد.

به منظور حمایت از فروشندگان و تولیدکنندگان داخلی و مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک و نوپا ، سایت “ناناناب” تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا اطلاعات نمایشگاهها و جشنواره های مختلف در سراسر کشور را که مرتبط با محصولات موجود در سایت می باشد ، بدون درنگ پس از دریافت خبر ، از طریق  سایت  و کانالهای مجازی خود اطلاع رسانی نماید، بدیهی است عدم اطلاع رسانی صحیح و به موقع برگزارکنندگان چنین مراسمهایی ، هیچگونه مسوولیت و پاسخگویی ، برای سایت “ناناناب” ایجاد نخواهد کرد .کاربران محترم موظف هستند قبل از هر اقدامی ، نسبت به معتبر بودن جشنواره ها اطمینان حاصل نمایند. تاکید می گرددکه در صورت برپایی نمایشگاهها و حضور فروشندگان و کاربران گرامی در این مراسمها ، هیچگونه تعهدی بابت پرداخت هزینه های متعلقه یا تضمین برخورداری از تخفیفات یا هدایای جشنواره ها برای سایت “ناناناب” ایجاد نکرده و تمام مسوولیت و پاسخگویی در این خصوص به عهده کاربران گرامی و برگزار کنندگان این مراسمها میباشد.

تبلیغات سایت “ناناناب” تحت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به ویژه ماده 2 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و مواد 50 الی 55 قانون تجارت الکترونیک انجام میگردد. در این خصوص سایت “ناناناب” فقط محتوای پیامهای تبلیغاتی را از نظر نگارش ادبی و عدم مغایرت با اصول و قوانین کشور مورد بررسی قرار داده و در خصوص درستی یا نادرستی آنها هیچگونه مسوولیتی نخواهد داشت.

کاربران گرامی ، جهت آگاهی از آخرین رویدادها و اخبار سایت “ناناناب” و همچنین آگاهی از تخفیفات و پیشنهادات شگفت انگیز فروشندگان ، ضمن بهره مندی از محتویات به روز رسانی شده سایت “ناناناب” ،  مجوز ارسال آنها را از طریق پیامک یا ایمیل و مرسولات کاغذی ، به کارشناسان سایت “ناناناب”نیز میدهند.

مسوولیت حفاظت از اطلاعات شخصی حساب کاربری ، رمز عبور و همچنین تبادل هرگونه اطلاعات به واسطه آنها ، بر عهده کاربران بوده و سایت “ناناناب” در این خصوص تعهد و پاسخگویی ندارد.

هر گونه استفاده غیر متعارف، غیر مجاز و غیر قانونی کاربران از سایت”ناناناب” و سایر صفحات و فضاهای مجازی مربوط به مجموعه گروه همکاری “ناناناب”  که منجر به بروز ضرر و زیان های احتمالی ، خرابی، از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی و … گردد، پیگرد قانونی را از طریق مراجع ذیصلاح ( پلیس فتا) برای فرد خاطی به دنبال خواهد داشت.

نحوه سفارش کالا

1- مطالعه دقیق فایل صوتی یا نوشتاری و قبول قوانین و مقررات خرید از طریق لینکهای موجود

2- جستجو و بررسی و مقایسه در مورد محصولات و خدمات

3- انتخاب کالا یا خدمات مورد نظر و افزودن انها به سبد خرید

4- ثبت سفارش با تعیین تعداد و درج جزییات در صورت نیاز

5- تعیین آدرس مقصد و کدپستی به همراه نام کامل و شماره تماس تحویل گیرنده

( توجه نمایید : مشتریان عزیز می‌توانند هنگام ثبت سفارش اطلاعات نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن بسته سفارشی درج نمایند بدیهی است تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود)

6- تعیین نحوه ارسال و  انجام هماهنگی های لازم  با تحویل گیرنده و تأیید نهایی مشتری

7- تکمیل اطلاعات پرداخت اینترنتی و یا انتقال وجه و ارائه رسید

8- بررسی سفارش از طرف کارشناسان سایت-

9- ارسال تأییدیه و کد رهگیری

نکات مهم :

به منظور حفظ حقوق تولید کننده  ، خریداران گرامی باید در انتخاب و نوع سفارش کالاهایی که بر اساس سفارش ویژه با توجه به امکانات بازار و براساس قیمت روز ، به صورت خاص ، تهیه میگردند دقت لازم را مبذول نمایند چون انصراف از خرید پس از پرداخت وجه امکان پذیر نمی باشد.

از آنجا که خرید از سایت فروشگاهی”ناناناب” براساس دریافت سفارش کالا  از مشتریان و پرداخت اینترنتی انجام میگردد بنابراین سفارش کالا از سوی خریداربه صورت عمده نیز امکان پذیر میباشد.

کلیه درخواستهای ثبت شده از سوی مشتریان ، پس از تایید و اظهار نظر کارشناسی و ارجاع به تولیدکنندگان کالا  از طریق سایت “ناناناب” قابل پیگیری خواهد بود .

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی و عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. وب‌سایت “ناناناب” به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری را می‌‏دهد.

نحوه ارسال سفارشات

پس از ثبت سفارش کالا توسط خریدار همزمان با ارسال پیامک کد رهگیری برای مشتری ، یک پیام ثبت سفارش کالا برای سازنده آن محصول نیز ارسال میگردد .

سازنده به صورت روزانه طی ساعات اداری تمامی پیامکهای ثبت سفارش خود را بررسی و نسبت به ساخت کالا براساس نمونه مورد درخواست خریدار اقدام و طبق جدول زمان بندی تعیین شده  ، کالا  را  به آدرس پستی سایت  “ناناناب” تحویل مینماید .

تمامی سفارشات قبل از ارسال توسط کارشناسان سایت “ناناناب”، از نظر ظاهر کیفیت و کمیت با موارد مورد درخواست خریدار مطابقت داده شده و پس از تآیید ، به طور معمول برای بسته بندی و ارسال از طریق پست سفارشی در صف انتظار اداره پست منطقه قرار میگیرد .

گاهی بر حسب نیاز یا درخواست مشتری ممکن است جهت ارسال سفارشات از سایر شیوه های حمل و نقل مانند پیک موتوری یا باربری و غیره استفاده گردد که در این صورت تغییرات میزان هزینه و مدت زمان ارسال کالای سفارشی به اطلاع و تآیید خریدار خواهد رسید.

ارسال و تحویل سفارشات از طریق باربری طولانی تر و از طریق پیک موتوری یا پست پیشتاز بسته به بعد مسافت سریعتر خواهد بود.

توجه : یادآور میشود که مأمور پست فقط مسئولیت تحویل سفارش کالا را داشته و باز کردن جعبه و بررسی کالا به عهده خریدار میباشد . برای استفاده از کالاهایی که باید توسط نصاب یا شخصی ماهر راه اندازی شود خریدار باید فقط با اشخاص کاردان و یا مراکز مجاز معرفی شده از سوی تولید کننده یا سازنده آن کار تماس حاصل نماید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه ضمانت یا خدمات پس از فروش تعیین شده برای آن کالا از بین خواهد رفت .

همچنین خدمات رایگانی که به عنوان هدیه برای مشتریان در نظر گرفته میشود فقط در مهلت زمان تعیین شده قابلیت اجرایی خواهد داشت . بدیهی است پس از اتمام مهلت مقرر و عدم مراجعه مشتری ، مرکز ارائه دهنده خدمت هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

تمامی ضمانتها و خدمات پس از فروش به عهده تولیدکنندگان ، تأمین کنندگان و ارائه دهندگان خدمات بوده و سایت “ناناناب ” در این خصوص هیچ مسئولیتی نخواهد داشت .

بسته های سفارشی با توجه به بعد مسافت و بسته به شلوغی و حجم ترافیک شهری یا جاده ای و نحوه ارسال ، بین مدت زمان  یک تا ده روز کاری ، به گیرنده تحویل داده خواهند شد به غیر از کالاهایی که امکان ارسال آنها به طرق یاد شده وجود نداشته باشد که در این صورت ممکن است ارسال سفارش با تآخیر انجام و برای مدتی طول بکشد بنابراین اگر قصد خرید محصولات مختلفی را دارید ، بهتر است چنین کالاهایی  در سبد خرید جداگانه‌ای ثبت شوند تا سفارشات طبق برنامه زمانی تعیین شده به مقصد برسند.

در شرایط ویژه مانند مناسبتها ، جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام سال مانند اسفند و فروردین ماه، روزهای تعطیلات رسمی و تابستان امکان دارد زمان ارسال متفاوت و طبق رویه‌های اعلام شده انجام نگردد.

با توجه به اینکه کلیه کالاها بر اساس سفارش مشتری تهیه و عرضه میگردد مدت زمان ساخت و آماده سازی و تحویل کالا از سوی فروشنده به آدرس پستی سایت “ناناناب” ، به زمان ارسال اضافه میگردد.

خریدارانی که سفارشات خود را بابت کادو یا هدیه به مناسبتهای مختلف خریداری می نمایند امکان بسته بندی و کادو کردن بسته ها و ارسال برای شخص تحویل گیرنده خاص از سوی سایت”ناناناب” وجود خواهد داشت  برای این منظور خریدار باید در هنگام خرید نوع کاغذ کادو و یا جعبه و ساک مورد نظر خود را از روی سایت انتخاب و با پرداخت هزینه بسته بندی ویژه با درج آدرس دقیق پستی و نام کامل و شماره تماس تحویل گیرنده ، درخواست خود را قبل از صدور فاکتور ثبت نمایند.

در پایان پس از ثبت ارسال مرسوله ، کد پیگیری کالا از طریق سیستم و پیامک برای خریدار ارسال میگردد

نحوه محاسبه هزینه ارسال و شیوه پرداخت

هزینه محصولات سفارشی بر اساس قیمت روز تعیین و به خریدار اعلام میگردد. در صورت بروز هرگونه خطای انسانی یا سیستمی در نحوه قیمت گذاری و یا درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای سفارشی و یا موجود در سایت “ناناناب”، حق لغو سفارش مشتری یا خرید انجام شده ، برای وب‌سایت “ناناناب” محفوظ میباشد. سایت”ناناناب” در نزدیکترین زمان ممکن وجوه دریافتی را به همان شماره حساب پرداخت کننده وجه واریز یا انتقال خواهد داد  و مشتری نیز در این خصوص حق هیچگونه ادعایی نخواهد داشت.

محصولات و خدماتی که مشمول9% مالیات بر ارزش افزوده میباشند توسط فروشنده هزینه مربوطه ، هنگام قیمت گذاری لحاظ شده و با قیمت نهایی در فاکتور از مشتری دریافت میگردد.

هزینه ارسال سفارشات از طریق پست سفارشی یا پیشتاز با تعرفه مصوب اداره  پست محاسبه و در فاکتورخرید منظورو از خریدار دریافت میگردد.

هزینه ارسال کالاهای سنگین از طریق باربری ، براساس وزن و ابعاد کالا توسط شرکت باربری محاسبه و مبلغ آن بعد از ارسال و تحویل کالا به صورت پس کرایه از تحویل گیرنده دریافت میگردد.

هزینه ارسال سفارشات از طریق پیک موتوری نیز مطابق محاسبه شرکت یا مرکز  مربوطه ، بعد از ارسال و تحویل کالا به صورت پس کرایه از تحویل گیرنده دریافت میگردد..

چنانچه چندین کالا با اندازه هایی متفاوت یا شرایط ارسال مختلف در یک فاکتور ، خریداری گردند هزینه ارسال سفارشات با توجه به تعداد و شرایط هر مرسوله  به صورت جداگانه محاسبه  و دریافت میگردد.

شیوه پرداخت از طریق حساب بانکی یا درگاه بانکی سایت “ناناناب” و یا انتقال وجه کارت به کارت توسط کارت های عضو شبکه شتاب می باشد

و تاریخ انقضا کارت اعتباری الزامی است. ccv2 جهت خرید اینترنتی یا انتقال وجه داشتن رمز دوم اینترنتی ،

 

نحوه تحویل گرفتن سفارش

 

به منظور حفظ حقوق طرفین چون بسته های سفارشی فقط به شخص تحویل گیرنده پس از رؤیت کارت شناسایی معتبر تحویل میگردد هماهنگی خریدار با شخص تحویل گیرنده در این مورد الزامی است در غیر اینصورت امکان تحویل کالا وجود نخواهد داشت.

چون مأمورین شرکت پست و باربری اجازه ورود به ساختمان را ندارند ، تحویل گیرنده باید کالا را جلوی درب اصلی منتهی به خیابان از آنها دریافت نماید.

تحویل سفارش در مکانهای عمومی و نظامی مانند کافه، کافی نت، رستوران، هتل ، پادگان و …. امکان‌پذیر نبوده و آدرس و نقشه محل و مشخصات تحویل گیرنده باید دقیق و قابل استناد باشد.

در صورتی که کالای خریداری شده طبق اطلاعات شناسنامه ای کالا نیاز به بررسی و یا تست در محل داشته باشد ، تحویل گیرنده باید از مدت زمانی که  در اختیار دارد، برای انجام این کاراستفاده نموده و در صورت وجود مشکل یا ایراد ، مراتب را فوری به سایت “ناناناب” اطلاع رسانی و کالای سفارشی را جهت تعویض یا جایگزینی به همان شکل اولیه سالم ، بدون پارگی و یا قلم خوردگی کارتن با کلیه تجهیزات و مدارک متعلقه و یا هدایای مربوطه از طریق پست سفارشی به آدرس فرستنده عودت نماید .بدیهی است در صورت تأیید موضوع ، هزینه مربوط به برگشت کالا  به عهده فروشنده خواهد بود.

با توجه به بیمه بودن بسته های سفارشی که از طریق شرکت پست ارسال میگردد ، چنانچه کالا در اثر حمل و نقل شرکت پست ، دچار آسیب دیدگی گردد ، تحویل گیرنده  باید از دریافت بسته خودداری و ضمن اعلان فوری موضوع  به سایت “ناناناب” ،  با گزارش تأییدیه کتبی مأمور پست به دفتر پستی منطقه مراجعه  و خسارت وارده را از شرکت بیمه دریافت نماید .

بدیهی است که تحویل گرفتن بسته توسط شخص گیرنده به منزله تایید سلامت فیزیکی کالا بوده و در اینصورت امکان تعویض یا مرجوعی کالا وجود نخواهد داشت.

 

ضمانت کالای خریداری شده

 

چون بیشتر محصولات عرضه شده  در سایت”ناناناب” بر اساس دریافت سفارش از  مشتریان تهیه و تحویل میگردند بنابراین توسط تولید کنندگان آنها دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی بوده  حتی برخی شاید مهلت تست در محل هم داشته باشند . علاوه بر آن سایت”ناناناب” با رویکرد حفظ حقوق تولید کننده و اصل مشتری مداری وظیفه خود دانسته تا قبل از ارسال سفارشات ، به بررسی کیفیت و مطابقت  کالاها با نمونه های درخواستی  خریداران از نظر ظاهر اقدام تا کالا سالم و بی نقص به دست تحویل گیرنده برسد . اگر محصول ارائه شده توسط فروشندگان دارای هرگونه مغایرت با اطلاعات سفارش درج شده در سایت باشد که مورد تآیید کارشناسان سایت “ناناناب” هم قرار گرفته باشد تنها راه حل، برگشت کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه جهت تعویض یا رفع مشکل آن خواهد بود.

 

نحوه بازگشت کالا

 

با توجه به اینکه کلیه فروش محصولات سایت “ناناناب” بر اساس دریافت سفارش از مشتری آماده و تحویل میگردد سرویس ضمانت برگشت کالا تنها برای رفع نواقص موجود برای خریدار و یا جایگزینی محصولی دیگر معادل مبلغ  آن قابل استفاده میباشد و مشمول برگشت وجه نخواهد بود برای این منظور اگر کالای خریداری شده پس از تحویل و تست در محل دارای ایراد یا اشکال فنی بوده و آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری از طرف تولید کننده باشد ، در این صورت باید مراتب به کارشناسان سایت  “ناناناب”  فوری گزارش گردد.

 

خواهشمند است بدون هماهنگی و قبل از تماس با  کارشناسان سایت  “ناناناب” و دریافت تآییدیه ، از برگشت زدن کالای خریداری شده خودداری فرمایید. چنانچه ایرادات فنی و ظاهری ایجاد شده برای کالا در اثر استفاده نادرست تحویل گیرنده هنگام حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری ناصحیح و استفاده‌ متفاوت و بدون توجه به  توصیه قید شده تولیدکننده در شناسنامه کالا  مانند شکستگی، خط و خش روی بدنه کالا و قطعات تزئینی و.. باشد کالا شامل سرویس ضمانت بازگشت نمی‌گردد.

 

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات  فنی و کیفیت با اطلاعات مندرج در اطلاعات شناسنامه ای کالا در سایت مغایرت داشته باشد که در اینصورت مراتب باید بی درنگ پس از دریافت کالا، به کارشناسان سایت “ناناناب”، از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع رسانی گردد . عکس محصولات فقط جهت اطلاع  از نوع کالای سفارشی و برای کمک به تصمیم گیری خریدار در سایت قرار گرفته و چون کالاها بر اساس سفارش مشتریان ممکن است در برخی از جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، اطلاعات مربوط به مشخصات فنی درج شده در شناسنامه کالا و مطابقت آن با جزییات سفارش مشتری است . چنانچه مغایرت، بدون باز کردن جعبه اصلی و یا بدون استفاده از کالا قابل تشخیص باشد، شرط بازپس گیری کالا  در صورتی است که بسته‌بندی اولیه کالا باز و از حالت اصلی خود خارج نشده وکالا در شرایط اولیه خود باشد و  استفاده نشده باشد.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه ، بدون باز کردن بسته‌بندی و یا تست کالا وجود نداشته باشد، لازم است تا زمان برگشت (حداکثر 24 ساعت پس از تحویل کالا) ، کارتن و جعبه اصلی محصولات بدون پارگی یا مخدوش‌ شدن و بدون برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات ، سالم نگهداری شده و از دور ریختن آن خودداری گردد در غیر اینصورت دیگرامکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا برای خریدار وجود نخواهد داشت .

 

با توجه به اینکه بسته‌بندی و تحویل همه مرسولات ، به انتخاب کاربر توسط شرکت‏‏‌ پست یا سایر شرکتهای حمل و نقل معتبر به صورت ایمن و استاندارد طبق اعلام بارنامه مرسوله و دریافت بیمه محصول انجام می پذیرد در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، خریدار می‏‌تواند از تحویل‌گرفتن مرسوله خودداری و مراتب را بلافاصله پس از رویت کالا، به سایت “ناناناب”  از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع رسانی نماید تا جهت بازگشت کالا هماهنگیهای لازم انجام گردد .جبران خسارت در صورت بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل بسته سفارشی به عهده شرکت پست یا حمل و نقل بوده ، تنها در صورت تایید وپرداخت کل هزینه محصول توسط شرکت حمل کننده کالا ، تولیدکننده اقدام به تهیه و ارسال مجدد کالا مینماید.

 

پس از اعلام تآیید مراتب توسط کارشناسان سایت “ناناناب”، کالای تحویلی باید حداکثر ظرف 24 ساعت پس از تحویل ، طبق شرایط اولیه سالم و در کارتن و جعبه اصلی خود به آدرس پستی سایت  “ناناناب” بازگردانده شود . لازم است تا هنگام تحویل کالا از کارتن و جعبه اصلی محصولات و قطعات همراه آن به درستی نگهداری و از برچسب‌زدن ، نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا مخدوش و پاره کردن و دور ریختن آن خودداری گردد درغیر اینصورت استفاده از سرویس ضمانت بازگشت کالا برای خریدارامکان پذیر نمی باشد. کالا باید در کارتن و بسته‌بندی اصلی خود ارسال شود تا شامل سرویس ضمانت برگشت کالا گردد . مسئولیت بسته‌بندی صحیح کالا هنگام ارسال در هر مرحله بعهده فرستنده می‌باشد و توصیه می گردد از بسته بندی اصلی جهت ارسال استفاده شود. بدیهی است صدمات ناشی از بسته‌بندی نا صحیح بعهده فرستنده می‌باشد . پس از اعلام نظر و تأیید کارشناسان سایت “ناناناب” مراتب جهت رفع نقص،  به تولید کننده ارجاع و کلیه مراحل توسط خریدار قابل پیگیری خواهد بود . در این صورت کلیه هزینه های مربوط به برگشت کالا برای استفاده از سرویس ضمانت  بر عهده تولیدکننده می باشد‌ . محصولاتی که رایگان به عنوان هدیه همراه سفارشات ارسال و در فاکتور فروش نیز با مبلغ صفر ریال درج میشوند شامل سرویس ضمانت بازگشت نیستند.

کالای آسیب دیده باید با تمام لوازم جانبی و متعلقات آن به همان شکلی که خریدار تحویل گرفته است همراه با صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده بسته سفارشی و فاکتور خرید به آدرس پستی سایت “ناناناب” ارسال شود.

 

توجه :

 

جهت رسیدگی به درخواستهای دریافتی از سوی مشتریان ، درج  کد پیگیری سفارش در هر یک از مراحل الزامی است.  پس از بررسی محصولات برگشتی توسط کارشناسان سایت ، در صورتی که کالا بدون ایراد و یا بدون رعایت ضوابط اعلام شده در سایت،  برگشت شده باشد ، کالا مجدد با هزینه خریدار به آدرس مقصد قبلی ارسال می‌گردد. چنانچه خریدار از تحویل گرفتن کالای سالم و بدون ایراد، خودداری نماید ، بسته سفارشی تا یک ماه بصورت امانی نزد سایت “ناناناب” نگهداری میگردد بدیهی است پس از اتمام مهلت تعیین شده سایت “ناناناب” دیگرهیچ‌گونه مسئولیتی در قبال مفقودی کالا و یا زیان‌های وارده بر آن نخواهد داشت.

 

 

نحوه برگشت وجه کالا به خریدار شرایط و

 

با توجه به اینکه آماده سازی سفارشات بر اساس شرایط روز بازارانجام میگردد چنانچه طبق شرایط بازار  امکان تهیه مواد اولیه جهت تولید محصول براساس جزییات مورد تقاضای مشتری برای تولیدکننده مقدور نباشد موارد جایگزین به خریدار پیشنهاد و اگرهیچ جایگزینی وجود نداشته باشد خریدار میتواند معادل وجه پرداختی اقدام به سفارش محصولات یا خدمات دیگر از سایر قسمتهای سایت “ناناناب” نماید در غیر اینصورت وجه مبلغ مورد نظر به همان شماره کارتی که پرداخت سفارش خرید توسط مشتری از آن انجام پذیرفته بود برگشت داده خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص برگشت وجه خرید های انجام شده از سایت “ناناناب”، رضایت داشته و تمام مسئولیت های قانونی در این خصوص را پذیرا میباشد. فقط در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری از سفارش در صورت موجود نبودن مواد اولیه  ، مبلغ پرداخت شده طی ۴۸ الی ۷۲ ساعت کاری به همان حساب واریزی مشتری منتقل خواهد شد.

 

 

نکته مهم :

 

در صورتی که وجه مبلغ خرید از کارت دیگری واریز شده باشد و حساب اولیه که پرداخت از آن انجام شده با حساب بعدی که توسط مشتری در حساب کاربری اعلام شده جهت برگشت وجه ، متفاوت باشد مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، سایت “ناناناب” مبلغ را به حساب اولیه ( همان حساب واریز کننده مبلغ ) عودت خواهد داد.

در خصوص افراد زیر 18 سال که فاقد کارت بانکی می باشند، درج شماره کارت اعتباری یکی از والدین کافی است.

نحوه پیگیری سفارشات

روند فرآیند آماده سازی و ارسال سفارشات از طریق سایت با درج کد رهگیری قابل پیگیری است همچنین در صورت ارسال مرسوله پست سفارشی توسط شرکت پست تمام مراحل پیگیری از طریق پیامک برای فرستنده و گیرنده ارسال میگردد.