قوانین و مقررات عمومی سایت “ناناناب”

فعالیت وب سایت “ناناناب” ، به طور کامل خصوصی و مستقل بوده و به هیچ سازمان ، نهاد یا تشکل عمومی ، دولتی  و نیمه دولتی وابستگی نداشته و بر پایه اصل صداقت و امانتداری ، در راستای فراهم نمودن یک فرصت شغلی ، برای معرفی تولید کنندگان ، کارآفرینان ، هنرمندان ، صاحبین صنایع و کسب و کارهای کوچک و نوپا  با ایجاد محیطی مناسب ، جهت عرضه و خرید و فروش کالا و خدمات افرادی است ، که امکان خروج از منزل را بنا به هر دلیلی ندارند .

این فعالیت به صورت تخصیص بخشی از فضای مجازی سایت ، تحت عنوان داشبورد یا پیشخوان فروشندگی به افراد متقاضی ، انجام میگردد. متقاضیان علاقه مند به همکاری میتوانند ، تحت عناوین تولیدکننده ، تأمین کننده ،ارائه دهنده خدمات در هر یک از زمینه های فعالیتی بخش ها و زیر شاخه های مختلف سایت ، با شیوه برخوردهای صحیح اجتماعی ، و رعایت حقوق مادی و معنوی مجموعه گروه همکاری “ناناناب”، و احترام به فرهنگ قومی و ملیتی افراد ، با حفظ سلامت ، و بهداشت فردی و اجتماعی، و محیط زیست ، به دور از جریانات سیاسی ، به صورت حقیقی یا حقوقی  ، از طریق پذیرش قرارداد خصوصی و شرایط و قوانین و مقررات آن که در سایت “ناناناب” قابل دسترسی و مطالعه می باشد ، فعالیت نمایند.

سایت “ناناناب”به عنوان یک پل ارتیاطی فقط نقش معرف را بین افراد مختلف در سطوح و اقشار متفاوت جامعه ایفا نموده و هیچ مسوولیت و پاسخگویی در قبال کشف فساد ندارد . بخشی از فعالیت سایت “ناناناب” با توجه به نوع اشتغال افراد و شرایط اقتصادی و اجتماعی خانواده ها ، بر پایه دریافت سفارش کلی یا جزیی از خریداران می باشد ، که آماده سازی تولیدات سفارشی ، با توجه به طیف وسیع سلیقه ، و دامنه گسترده خواست مشتریان ، در شرایط متغیر بازار کنونی ، و نوسانات لحظه ای ارزی و ریالی ، به صورت نسبی و احتمالی ، توسط سازندگان محصول یا فروشندگان کالا ، و ارائه دهندگان خدمات قابل اجراست . به همین منظور قبل از هر اقدامی ، مطالعه شرایط و قوانین و مقررات سایت “ناناناب” و بررسی شرایط به تمامی کاربران توصیه میگردد .

تمامی بندهای ذکر شده در این بخش ؛ جزو قوانین و مقررات جاری وب سایت “ناناناب” میباشد .، از آنجا که بروز خطای انسانی یا اشتباه سیستمی ناخواسته ، در هر مرحله امکان پذیر می باشد ، بنابراین سایت “ناناناب” این حق را برای خود محفوظ می دارد ، که در هرزمان نسبت به رفع هر نوع اشکال اقدام، و یا بسته به صلاحدید خود با توجه به شرایط مجموعه و مقتضیات جامعه ؛  تمام  یا بخشی از بندهای آن را تغییر، و یا قوانین جدیدی را تعریف و جایگزین نماید.

کاربران محترمی که قصد همکاری و یا ادامه فعالیت در سایت”ناناناب” را دارند ؛ ملزم به مطالعه مستمر قسمت قوانین و مقررات و رعایت آنها در طول زمان فعالیت خود می باشند. هرگونه ادعای کاربران ، در خصوص عدم آگاهی از موضوع ، باعث سلب مسوولیت آنها نشده ،  و هیچ توجیهی از سوی کاربران، برای سایت “ناناناب” قابل پذیرش نخواهد بود .

ورود کاربران به سایت در هر زمان برای انجام هر کاری،  از جمله ثبت ، یا به روز رسانی اطلاعات و گزارشگیری در پیشخوان ، ثبت سفارش کالا ، استفاده از خدمات عرضه شده بر روی سایت ، و سایر موارد مثل جستجو و خواندن رویدادها و….  ، به معنای آگاه بودن کاربر ، از شرایط و قوانین و مقررات جاری ، و همچنین چگونگی نحوه استفاده از سرویس‌‏ها،  و خدمات ‌سایت “ناناناب” ،و پذیرفتن کامل آنهاست.

لازم به ذکر است ، با هر به روز رسانی و اعمال تغییرات ، شرایط و قوانین جدید مندرج در سایت ، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی خواهد شد.

‌سایت “ناناناب” در قبال ادعای کاربران ، در خصوص تأخیر در ارسال اطلاعات یا عدم کارکرد سایت ، که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، خطای کاربر، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى،  اشکالات مخابراتى و غیره باشد ، هیچ مسوولیتی نخواهد داشت . درج آگهی فروش، تبلیغات و هر فعالیت آموزشی ، فرهنگی ، تفریحی ، هنری ، بهداشتی ، غذایی و.. در سایت “ناناناب” ، منوط به تایید کارشناسان ، با رعایت ضوابط و قوانین و مقررات سایت می باشد.

انتشار هر محتوای هنری در سایت “ناناناب” ، با رضایت صاحبین اثر و به صورت انحصاری انجام میگردد. حق قطع فروش و یا توقف دریافت سفارش محصولات به هر دلیلی ، مانند نبود مواد اولیه کالا در بازار ، یا قطع همکاری تولید کننده و… ، برای وب‌سایت “ناناناب” محفوظ است . بنابراین سایت “ناناناب” مجاز است ، نسبت به قطع سفارش‌‏گیری جدید ، یا  توقف فروش تمام و یا برخی از محصولات یا خدمات خود ، بدون اطلاع قبلی اقدام و نسبت به پردازش ، و ارسال کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از این وضعیت را ، اجرا نماید.

تمام مطالب ارائه شده در هر یک از بخشهای ‌سایت “ناناناب”، مانند متن، گرافیک، آرم، تصاویر، فیلم، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده ، به عنوان اموال سایت “ناناناب” محسوب ، و متعلق به گروه همکاری”ناناناب” ، و در انحصار سایت “ناناناب” می‏‌باشد . بنابراین برای حفظ حقوق مادی و معنوی آن ، هرگونه استفاده به صورت مستقیم  یا غیر مستقیم ؛ بدون دریافت مجوز کتبی از مدیریت سایت “ناناناب” ، ممنوع و حق پیگرد قانونی را برای مسوولین سایت ، و مجموعه گروه همکاری “ناناناب” محفوظ می‏‌دارد.

سایت “ناناناب”ممکن است بنا بر نیاز مجموعه،  از برخی مطالب کتابها و مجلات ، وتازه های مندرج در سایتها ، یا پایگاههای خبری معتبر ایران و جهان با ذکر منبع ، در صفحه اخبار یا رویدادها و فضاهای مجازی خود استفاده نماید، که در این خصوص هیچ مسوولیتی ، در قبال صحت محتوای خبری مندرج در آنها ندارد.

چون رسالت و اهداف سایت “ناناناب” ؛ مبتنی بر مشارکت کاربران درفعالیتهای گروهی ، و انتشار محتواها با حفظ حقوق مادی و معنوی افراد است ، به منظور تولید محتوا  ، از منابع و مراجع اصیل ، و نیز از اشخاص سازنده محصولات استفاده می‏‌کند . بنابراین کاربرانی که تمایل به مشارکت ، در بخش های مختلف سایت “ناناناب” را دارند ؛ میتوانند بر پایه قوانین و مقررات موجود در سایت”ناناناب” ؛ همکاری و مشارکت خود را با هماهنگی آغاز یا ادامه دهند.

از آنجا که فعالیت و مشارکت افراد در بخشهای مختلف سایت ، نیازمند وضعیت آموزشی ؛ تحصیلی و حرفه ای متقاضیان است ،کاربران باید ضمن تکمیل دقیق و درست  تمامی قسمتهای موجود در بخش ثبت نام ، بصورت حقیقی یا حقوقی ، خلاصه ای از وضعیت آموزشی ؛ تحصیلی و حرفه ای و اطلاعات خویش را ، در فایل ضمیمه آپلود و بارگذاری نمایند. لازم به یادآوری است ، کاربرانی که تمامی اطلاعات خود را به درستی و کامل ثبت نمایند ، از مزایا و امتیازات ویژه ای به عنوان اعضای مجموعه گروه همکاری “ناناناب” ، برخوردار خواهند بود که بر حسب مقتضیات زمان ، در هر مرحله اعلام خواهد شد.

هر کاربر مجاز به ثبت تنها یک نام کاربری ، برای خود میباشد و در صورت عدم رعایت ، تمامی حسابهای کاربری چنین فردی ، برای همیشه بسته خواهد شد. همچنین سایت “ناناناب” ؛ خود را ملزم به حفظ و نگهداری مستمر اطلاعات کاربران خویش دانسته ، و در این راستا تمام تلاش خود را  می نماید ، تا با استفاده از کارشناسان خبره و تکنولوژی های روز ، با صرف هزینه مورد نیاز ، ایمنی و امنیت اطلاعات خود و کاربرانش را بالا ببرد.

تنها مرجع رسمی مورد تأیید برای ارتباط با کاربران گرامی ، فقط پایگاه رسمی این سایت میباشد . بنابراین کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از شماره ها و آدرس‌‏های الکترونیکی ذکر شده در بخش “تماس با ما” ، استفاده کنند  . در حال حاضر گروه همکاری “ناناناب” ، هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از این سایت نداشته و هیچ  وبلاگ و شناسه دیگری در فضاهای مجازی به غیر از آنچه در قسمت ” تماس با ما” قید گردیده ، ندارد .

سایت “ناناناب” از شماره تلفن همراه  و ایمیل کابران ، فقط جهت اطلاع رسانی اخبار سایت ، رویدادها و پیگیری سفارشات استفاده خواهد نمود. کلیه اطلاعات شخصی کاربران  ، نزد سایت به امانت بوده و به هیچ عنوان ، در اختیار مراکز و شرکت های دیگر قرار نخواهد گرفت . مگر در حالت ارسال پیامک انبوه از سوی سرویس مربوطه ، و یا موارد قانونی با ارائه احکام قضایی .

استفاده از نام های ناپسند و غیراخلاقی به عنوان نام کاربری و درج کلمات زشت و ناپسند ؛ اهانت به اشخاص یا اقوام و هر ملیتی ؛ تمسخر دیگران و هر رفتار و سخن نامتعارف ، در بخشهای مختلف سایت “ناناناب” به ویژه ، در قسمت نظرات و پیشنهادات ممنوع بوده و در صورت مشاهده ، برخورد بسیار جدی با  چنین کاربری صورت خواهد گرفت . در صورت نیاز از طریق مراجع ذیصلاح (مرکز جرایم رایانه ای-پلیس فتا) نیز موضوع پیگیری خواهد شد.

شماره 09021180211  تنها سامانه ارسال پیامک ، از طرف کارشناسان است که وضعیت پردازش سفارش ، یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه ‌سایت را ، به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که ، امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن نیز ، وجود دارد. ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان ‌سایت “ناناناب” با هر شماره دیگری ، بدون اطلاع رسانی در قسمت “تماس با ما ” ، تخلف  محسوب و استفاده  نادرست از اسم ‌سایت “ناناناب” است . از کاربران عزیز تقاضا میشود در صورت تماس و یا دریافت چنین پیامکهایی ، مراتب را سریع جهت پیگیری قانونی ، به واحد روابط عمومی سایت “ناناناب” به شماره 09021160211 اطلاع دهند .

بخش” نظر درباره محصول ” ،  محل اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید مشتریانی است ، که از طریق  سایت “ناناناب” ، محصول و یا خدماتی را استفاده نموده اند. این حق کاربران است که نظرات خود را  ، به شرط رعایت قوانین، در سایت “ناناناب”درج نموده تا مورد استفاده سایر کاربران نیز قرار گیرد . کاربران عزیز توجه داشته باشند که ، این قسمت از سایت با تالارهای گفت‌وگو متفاوت بوده ، وهر کاربر فقط می‌تواند نظر خود را عنوان و قضاوت را  ، به خوانندگان واگذار ، و از مخاطب قرار دادن دیگران پرهیز نماید.

انتظار میرود کاربران عزیز هنگام نوشتن نقد، از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگران جلوگیری ، و از بیان مطالب غیرضروری و سیاسی و جک و اخبار و … ، پرهیز نمایند. نقد مناسب، نقدی است که باعث رشد و توسعه فعالیت تولیدکنندگان ، و ارائه دهندگان خدمات گردد . به شرطی که واقع‌بینانه باشد ، و معایب و مزایای هر محصول یا خدمات را ، بدون غرض ورزی در کنار هم بررسی نماید . لازم است ، هنگام نقد و بررسی هر محصول یا خدمات عرضه شده ، ابتدا به غیر از قیمت‌  ،  به تفاوت سطح  کیفیتی  و کمیتی آنها  نیز ، از هر نظر با محصولات مشابه در بازار توجه داشت .

دقت کنید که یک بیان خوب و شیوا ، میتواند سایر کاربران را برای خواندن نظر شما ، ترغیب نماید . پس از مبالغه و بزرگ‌نمایی ، مزایا  و معایب محصول و خدمات ، خودداری نموده و واقعیت موضوع را که شامل ، قوت‌ها و ضعف‌های محصول و خدمات ، با توجه به استفاده‌ی عملی و تجربه ها‌ی شخصی شما میباشد را ، به‌ صورت عناوین و خلاصه در سایت درج نمایید .درج نقطه نظرات کاربران در مورد کالاها ، فقط بیان تجربه و اطلاعات شخصی آنها بوده ، و برای سایت “ناناناب” هیچ مسوولیتی را ایجاد نمی‌نماید.

هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت “ناناناب”، نظرات خود را به درستی جهت استفاده دیگران ، در سایت به اشتراک بگذارد . به همین منظور و برای حفظ نکات اخلاقی و ادبی در سایت “ناناناب” ، ابتدا مطالب درج شده در این قسمت ، توسط کارشناسان سایت “ناناناب” مورد بررسی قرار گرفته و پس از تایید کارشناسان ، روی سایت “اناناب” قابل مشاهده خواهد بود. نظراتی به تایید کارشناسان سایت “ناناناب”خواهد رسید ، که مرتبط با محصول یا خدمات موردنظر بوده  و برای بازدیدکنندگان سایت نیز ، مفید و قابل استفاده باشد . بنابراین از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری و موضوعاتی که از آن اطمینان ندارید، همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرموثق ، درباره‌ محصولات و خدمات خودداری نمایید.

از کاربران گرامی تقاضامندیم ، با توجه به مسوولیت سایت “ناناناب” در قبال لینک‌های موجود در آن، از درج هرگونه لینک ، تبلیغات و یا ارجاع دیگر کاربران به سایت‌های دیگر ، یا درج ایمیل و نام کاربری شبکه‌های اجتماعی ، در نظرات خود پرهیز و همچنین هنگام ثبت نقطه نظرات ، آیین نگارش را رعایت و از کشیدن یا استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و…. خودداری نمایند .

کاربران می‌توانند انتقادات و پیشنهادات خود را به هر بخش از وب‌سایت “ناناناب” ، به واحد “روابط عمومی “اعلام نمایند و از درج چنین موضوعاتی ، در قسمت “نظر درباره محصول” خودداری نمایند. بدیهی است حساب کاربری افرادی که ، قوانین را مراعات ننمایند بسته خواهد شد. مسوولیت مطالب بیان شده  کاربران به عهده خود آنهاست و سایت “ناناناب” هیچگونه مسوولیتی ، در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت را ندارد.

نمایش نقطه نظرات کاربران در سایت ، فقط جنبه اطلاع رسانی داشته و به معنای تایید فنی کارشناسان وب‌سایت “ناناناب” ، درباره‌ی محتویات نظر نیست و مشتریان نباید، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار دهند. همچنین از حیث اصالت و درستی اطلاعات درج شده بر روی بسته‌بندی کالا ها نیز ، مسوولیت مستقیم آن بر عهده تولیدکننده کالا بوده ، و سایت “ناناناب”هیچ مسوولیتی برعهده نخواهد داشت .

علیرغم تمام تلاش تولیدکنندگان ، تأمین کنندگان و ارائه دهندگان خدمات ، و کارشناسان سایت “ناناناب”،  برای قیمت گذاری مناسب محصولات ، باز هم ممکن است مراکزی وجود داشته باشند که به دلایل مختلف ، از جمله استفاده از کمکهای دولتی ، تهیه مواد اولیه با قیمت پایینتر به دلیل تیراژ بالای تولیدات کارخانه ای ، به کار گیری مواد و اجناس تقلبی یا معیوب،  و کالاهای قاچاق یا بدون گارانتی و ….، قیمت کمتری برای محصولات مشابه خود اعلام نمایند. بنابراین ضمن احترام به خواست و انتخاب مشتریان عزیز ، خواهشمند است در اینگونه موارد ، هنگام درج نقطه نظرات درباره محصول ، از قیاس های نادرست قیمتی ، که موجب تضعیف مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک و نوپا شده ، و باعث نادیده گرفتن زحمات و دقت و صداقت فروشندگان عزیز ، در نحوه خدمت رسانی به مشتریان میگردد ، به طور جدی خودداری نمایند . قیاس قیمتی زمانی صحیح است  که  هر دو کالا از نظر مدل، رنگ، سایز، کیفیت مواد بکار رفته ، نوع ضمانت ، مهارت شخص تولید کننده و سایر مشخصات فنی و مهارتی دیگر، به طور کامل مشابه یکدیگر باشند .

یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث تفاوت قیمت بین محصولات،  به ویژه مصنوعات فرش و صنایع دستی و هنری می شود ، علاوه بر نقشه  و طرح و کیفیت مواد به کار رفته ، میزان مهارت و دقت و تمیز کاری سازنده و مقدار نیروی کار آن است . نقشه های قدیمی ساده قیمت پایین تری نسبت به طرح های پیچیده امروزی دارند . در حالیکه محصولات قدیمی نسبت به کالاهای امروزی با صرف نیروی کار بیشتر ، استحکام و ماندگاری بهتری دارند . تراکم ، رنگ ، نقشه ، جنس نخ و رنگ،  یا مواد اولیه و سرعت و دقت بافنده ، از خصوصیات یک محصول با کیفیت در مصنوعات فرش و گلیم و جاجیم هستند . تراکم فرش یکی از مهمترین دلایل بالا رفتن قیمت این محصول است ، منظور از تراکم گره هایی هستند که در بافت محصول کنار یکدیگر قرار گرفته اند .هرچه تعداد گره ها بیشتر باشد ، فرش دارای وزن بالاتر، حجم نخ بیشتر و همچنین استقامت بیشتری خواهد بود .هرچه تراکم یک محصول پایین تر بیاید ، قیمت آن هم تغییر می یابد و کم تر از قیمت اصلی خود می شود ، برای تست این کار میتوانید تعداد گره های 10 سانتیمتر از فرش را از پشت فرش بشمارید  رنگ بندی در فرش ، گلیم و جاجیم و…  بسیار متنوع و جذاب هستند . هرکدام از رنگ های به کار رفته در فرشهای دست بافت قدیمی و برخی ز فرشها و تابلوهای جدید ، طبیعی و از مناطق مختلف کشور و براساس شرایط آ ب وهوایی ، آداب و رسوم و فرهنگ و تمدن مردم ما انتخاب می شوند که خود میتواند بر کیفیت جنس و افزایش قیمت آن اثربخش باشد.

سایت “ناناناب” بر اساس ماده 10 قانون مدنی ، و منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و با رعایت قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان ، و حفظ حقوق تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات ، فعالیت نموده  و انتظار میرود کاربران نیز نسبت به رعایت قوانین مرتبط با کاربر ، اقدام نمایند.

تمامی شرایط و قوانین تعریف شده در سایت “ناناناب”، در شرایط عادی قابلیت اجرایی داشته و در صورت بروز هر نوع از موارد قوه قهریه، ‌مجموعه گروه همکاری و سایت “ناناناب” هیچ گونه تعهد و پاسخگویی نخواهند داشت .

در صورت نیاز به اعمال تغییرات در قوانین ، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های خدماتی سایت “ناناناب”، کلیه اقدامات در همین صفحه ، ایجاد و منتشر و به روز رسانی می گردند و استفاده کاربر از سایت به هر نحو ، به معنی پذیرش هرگونه تغییر خواهد بود.

این سایت ، فضایی است برای معرفی خوش ذوقان ناشناس، و مطرح شدن هنرمندان گمنام ، و مکانی است برای آشنایی با ، تولیدات ناآشنای کسب و کارهای کوچک و مشاغل مختلف نوپا و خانگی ، که دور از دسترس عموم ، ناشناس باقی مانده اند . محیطی است مناسب  ، برای عرضه محصولات مجاز خانگی و صنایع دستی نقاط مختلف کشور ، که به دست فراموشی سپرده شده اند. عرصه ای است برای فراهم نمودن شرایط درآمدزایی واشتغال ، و انجام کارهای گروهی و انفرادی جهت خانواده ها ، با ایجاد بازار رقابتی سالم ، که بیشتر این فعالیتها ، بومی و محلی و خانگی بوده و به شیوه سنتی اجرا میگردند . پس جهت رونق اقتصادی و رشد تولید ملی ، نیازمند توجه مسوولین و حمایت آحاد جامعه میباشند.

تعریف کاربر یا مشتری

از آنجا که ‌سایت “ناناناب” ، یک وب‌سایت فروش اینترنتی  بر اساس سفارش کالا میباشد ، طبق قانون تجارت الکترونیک ،  مشتری یا کاربر هر شخصی است ، که با قصدی به جز تجارت یا شغل حرفه‌ای ، اقدام به سفارش و خرید کالا یا خدمات می‌کند . بنابراین مشتری یا کاربر ، شخصی است که اطلاعات صحیح هویتی خود را ، در فرم ثبت نام به درستی تکمیل و با پرداخت مبلغ فاکتور به شیوه هایی که تعیین شده ، نسبت به ثبت سفارش قطعی و خرید اقدام ، یا  به هر نحو از  سایر خدمات یا محتویات سایت  استفاده می نماید.

مسوولیت حفظ حساب کاربری و رمز عبور ، و تمامی فعالیت‌‏هایی که تحت آن انجام می‏‌پذیرد،  به عهده کاربران میباشد و در این خصوص سایت “ناناناب” ، هیچ مسوولیتی را نخواهد داشت. هنگامی که کاربر از سرویس‌‏ها و خدمات ‌سایت “ناناناب” ، استفاده می نماید یا سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کند و یا ایمیل می‏‌زند، تمامی این ارتباطات به صورت الکترونیکی در سایت انجام می‏‌شود . در صورتی که درخواست وی با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، کاربر موافقت می‌‏کند که ‌سایت “ناناناب” نیز ، به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواستش پاسخ دهد. آدرس ایمیل و تلفن‌های ثبت شده در پیشخوان کاربران ، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر یا مشتری است ، که تمام مکاتبات و پاسخ‌های مسوولین سایت “ناناناب” از طریق آنها صورت خواهد گرفت ، و در این خصوص مشتری حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت. ‌همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه ، امکان دارد ‌سایت ، برای اعضای خود ایمیل یا پیامک جداگانه ارسال نماید. در صورتی که کاربری تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها را نداشته باشد، می‌تواند درخواست لغو آنها را نماید. سایت “ناناناب” ، خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران دانسته و در حفظ آنها کوشاست . بنابراین در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده ، جهت پیگیری  با ما در میان بگذارید.
———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

شرایط عمومی خرید محصولات و خدمات از سایت “ناناناب”

ضمن تشکر از حسن سلیقه شما کاربر گرامی، برای انتخاب وب سایت فروشگاهی “ناناناب” ، جهت انجام معاملات شخصی و خرید روزانه خود ، از اینکه با هر سفارش خرید ، از تولید کنندگان محصولات ، و تأمین کنندگان کالاها ، و ارائه دهندگان خدمات مجموعه گروه همکاری “ناناناب”، و تولیدات داخلی،  و مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک و نوپا ، حمایت میکنید، سپاسگزاریم .

سیاست خدمت رسانی مجموعه گروه همکاری”ناناناب” ، بر پایه اصل صداقت و حفظ اصالت ، ضمن رعایت حدود اخلاقی و حریم خصوصی افراد ، با حفظ بهداشت فردی ، و سلامت اجتماعی و احترام به محیط زیست ، بر اساس رعایت حقوق مصرف کننده ، و در نظر گرفتن شرایط تولیدکننده ، در راستای مشتری مداری، و انجام کارهای گروهی، به شیوه برد –برد برای همه، هدف گذاری و برنامه ریزی شده است.

از آنجا که ، هرگونه استفاده از این سایت ، یا کانالها و صفحات مجازی مرتبط با مجموعه گروه همکاری “ناناناب”، به هر شکل ، به معنای پذیرش شرایط ،  و مقررات مندرج در بخش قوانین سایت میباشد، بنابراین از کاربران گرامی خواهشمند است ، قبل از هر اقدامی آنها را به دقت مطالعه نمایند. اظهار عدم آگاهی کاربران عزیز ، از شرایط و قوانین و مقررات سایت ، موجب سلب مسوولیت آنها نمیگردد.

هدف اصلی سایت “ناناناب” به عنوان یک سایت خبری –فروشگاهی ، معرفی تولیدکنندگان بومی ، و فروش محصولات و تولیدات محلی آنها است . تمامی توضیحات درج شده در اطلاعات شناسنامه ای مربوط به هر محصول، توسط صاحبین آنها تهیه شده،  و فقط برای اطلاع‌رسانی به مشتریان، در اختیار سایت”ناناناب” قرار گرفته است . بنابراین این اطلاعات ، حکم مشاوره را نداشته ، و خریدار موظف است قبل از سفارش هر محصول، نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای ، و اخذ مشاوره لازم از متخصصین مربوطه ، اقدام نماید.

چنانچه به علت عدم آگاهی خریدار ، یا کسب اطلاعات نادرست ، یا عدم استفاده صحیح از محصولات ، مشکل یا خسارتی برای خریدار یا محصول ایجاد گردد ، تمامی مسوولیتها بر عهده خریدار بوده ، و صاحب محصول وسایت “ناناناب”، در این خصوص هیچگونه تعهد و مسوولیتی نخواهند داشت .

مسوولیت سایت “ناناناب” در فرآیند معاملات مجازی ، فقط تخصیص بخشی از فضای مجازی سایت، برای معرفی ، تبلیغ و عرضه و فروش محصولات و خدمات مجاز فروشندگان ، از طریق دریافت سفارش قطعی مشتریان به صورت جزیی یا کلی ، همراه با هماهنگی با فروشندگان طرف معامله ، برای آماده سازی سفارشات طبق خواست مشتریان ، و در نهایت پیگیری و تحویل سفارشات به صورت صحیح و سالم ، در کوتاهترین زمان ممکن ، به ناوگان حمل و نقل شهری یا بین شهری مورد درخواست مشتری ، و ارسال کد پیگیری برای خریدار می باشد.

طبق مواد 386 و 387 قانون تجارت ، سایت “ناناناب”، بعد از تحویل سفارش به ناوگان حمل و نقل ، هیچگونه مسوولیتی در قبال تأخیر در ارسال ، یا بروز مشکلات احتمالی حین فرآیند حمل و نقل را ندارد . بدیهی است  مسوولیت پاسخگویی به تمام مشکلات پیش آمده و  پرداخت خسارات وارده احتمالی ناشی از حمل، و بسته بندی نادرست کالا ، بر عهده متصدی حمل و نقل میباشد و سایت “ناناناب” در این خصوص هیچگونه مسوولیتی نخواهد داشت.

همچنین با توجه به اینکه تولیدکنندگان محصولات دست ساز خانگی ، از فضای سایت “ناناناب” ، فقط به عنوان یک غرفه مجازی برای معرفی مشاغل ، یا خدمات و تولیدات محصولات محلی خود، استفاده مینمایند، بنابراین مسوولیت دارا بودن مجوزهای مربوطه ، و پاسخگویی به مشکلات احتمالی ، بیماری‌ها یا عوارض جانبی ناشی از استفاده محصولات یا خدمات ، (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و …)، به عهده تولیدکنندگان کالا ، و صاحبین محصولات یا خدمات بوده ، و سایت “ناناناب” در این خصوص ، هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

نظر به اینکه تولید کالای سفارشی ، بر اساس طرح و سلیقه مشتری ، توسط فروشندگان ، مطابق با جنس و رنگهای موجود در بازار ، طبق شرایط روز خریداری و آماده میگردد، بنابراین قبل از خرید مواد اولیه ، وجود هرگونه مغایرت اعلام شده از سوی فروشنده ، در خصوص قیمت ، انتخاب جنس یا رنگهای موجود ، به واسطه کارشناسان سایت “ناناناب” ، به خریدار اطلاع رسانی ، و در صورت تآیید ، اقدام به خرید و تولید آن میگردد .

چون تولید محصولات سفارشی ، بسته به نوع و اندازه ، و میزان کار آماده سازی آنها ، نیاز به صرف وقت و مدت زمانهای متفاوتی دارند ، بنابراین از خریداران محترم تقاضا میشود ، تا هنگام خرید یا سفارش محصول ، به مدت زمان تحویل آن ، دقت لازم را مبذول نمایند.

در صورتی که طبق اطلاعات شناسنامه ای ، محصولی شامل تست در محل برای بررسی سلامت فیزیکی یا اندازه بودن باشد ، لازم است خریدار آنها را برای رفع نواقص احتمالی ، حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت محصول ، ضمن رعایت بهداشت فردی ، با حفظ سلامت فیزیکی محصولات تست شده ، نوع مشکل را درج ، و محصول را با همان بسته بندی ، و شرایط و وضعیت اولیه ، با تمام ملحقات آن ، مانند مارک، لوازم اضافی و سایر مواردی که با محصول ارسال گردیده ، بدون آسیب و یا هرگونه تغییر روی آنها  ، مانند آثار لکه، رنگ‌پریدگی یا بوی عطر و بدن ، به آدرس پستی سایت “ناناناب” واقع در تهران ، میدان رسالت ، خیابان هنگام ، کوچه شهید یعقوبعلی پور پلاک 117 بازگرداند .

باتوجه به قانون تجارت الکترونیک ، در خصوص تعیین مهلت هفت روزه برای بازپس گیری محصولات خرید اینترنتی ، و با عنایت به اینکه تولید و یا تأمین کلیه محصولات و کالاهای سفارشی این سایت ، بر اساس سلیقه و خواست مشتری،  به صورت روزانه تهیه میگردد ، بنابراین به منظور حفظ حقوق مشتری و شرایط فروشنده ، استفاده از این مهلت برای مشتری ، در صورت انصراف از خرید ، با کسر هزینه مواد اولیه و هزینه ارسال ، امکان پذیر خواهد بود .

پاسخ استعلام  مشتریان پس از ثبت سفارش، در صورت فراهم بودن شرایط ، فوری از طریق ایمیل یا پیامک ارسال می گردد. در صورتیکه مشتری در مهلت مقرر ، اقدام به پرداخت مبلغ فاکتور خرید خود ننمایند ، لیست محصولات انتخابی ، در قسمت مورد علاقه ها ، برای یک بازه زمانی کوتاه قرار خواهد گرفت ، تا مشتری فرصت تکمیل و قطعی کردن سفارش خود را داشته باشد.

بدیهی است در این بازه زمانی ، سایت “ناناناب” هیچگونه تعهدی ، برای عدم فروش اقلام مورد تقاضای مشتری را نداشته و پس از مهلت مقرر ، چنانچه اقلام در سایت موجود نباشد ، امکان ثبت سفارش برای مشتری وجود خواهد داشت.

هنگام ثبت سفارش ، مشتری  باید دقت لازم را جهت تکمیل اطلاعات به صورت درست و کامل ، مبذول نماید. به خصوص اگر  تحویل گیرنده شخص دیگری باشد ، در غیراینصورت مسوولیت بروز هر گونه مشکل ، و ضرر و زیان احتمالی بر عهده خریدار خواهد بود.

به منظور قطعی کردن سفارشات خرید، مشتریان موظف به پرداخت  کل وجه سفارش خود به سه شیوه زیر میباشند

پرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانکی سایت “ناناناب” و ارسال رسید پرداخت از طریق ایمیل به آدرس پست الکترونیکی  nananabshop@gmail.com و یا ارسال به شماره 09021180211

پرداخت بانکی به حساب شبا  , IR340180000000003649931193 به نام نادیا یعقوبعلی پور و ارسال رسید پرداخت از طریق ایمیل به آدرس پست الکترونیکی  nananabshop@gmail.com و یا ارسال به شماره 09021180211

انتقال  وجه کارت به کارت به شماره  5859831145661665  به نام نادیا یعقوبعلی پور و ارسال رسید پرداخت از طریق ایمیل به آدرس پست الکترونیکی  nananabshop@gmail.com و یا ارسال به شماره 09021180211

مدت زمان تحویل سفارشات در سطح شهر تهران ، از طریق ناوگان حمل و نقل شهری ، بسته به حجم کار ، شرایط ترافیک شهری ، بعد مسافت و حجم و نوع بسته سفارشی ، به شیوه ارسال فوری ، بین بازه زمانی نیم تا چهار ساعت ، و در روش ارسال عادی،  بین بازه  یک الی سه روز کاری است .

چنانچه سفارشات مورد درخواست مشتری ، در سایت موجود و قبل از ساعت 9:30 صبح نهایی شده باشند ، در همان روز جهت ارسال،  تحویل ناوگان حمل و نقل مربوطه خواهند شد، در غیر این صورت در روز کاری بعد ، جهت ارسال آنها اقدام میگردد. ناوگان حمل و نقل مربوطه نیز بسته به نشانی تحویل گیرنده  کالا، طبق روال و ساعات کاری خود بعد از تحویل ، کالا را به مقصد خواهند رساند.

سیاست قیمت گذاری و تحویل کالا در سایت “ناناناب” به گونه ای است که قیمت کالاها ، با توجه به نوسانات قیمت بازار ، و در نظر گرفتن کیفیت  و میزان سختی کار آماده سازی آنها ، طبق سفارش مشتری ، به درستی و با رعایت حقوق مصرف کننده ، و شرایط تولید کننده ، بدون خطا و با قیمتی مناسب ، در سایت ثبت و کالای سفارشی را ، مطابق با جزییات مورد درخواست ثبت شده مشتری ، به تحویل گیرنده تحویل نماید .

از آنجا که به دلیل حجم بالای سفارشات ، امکان بروز خطای سیستمی یا اشتباه انسانی در حین انجام کار ، توسط کارشناسان  و کاربران سیستم ، همواره وجود خواهد داشت ، بنابراین رخداد چنین مواردی ، هیچ تعهدی برای فروش کالا به همان قیمت اشتباه ، برای سایت “ناناناب” ایجاد نخواهد کرد .

مشتری با قبول قوانین سایت ، حق هر گونه اعتراض در این موارد را از خود سلب می نماید . چنانچه محصول یا خدمات مشمول مالیات بر ارزش افزوده باشد ، “فروشنده ” موظف است هزینه مربوطه را در قیمت نهایی محصول یا خدمات لحاظ نماید .

قیمت کلیه محصولات و کالاها در سایت ، بدون احتساب هزینه ارسال ، تعیین شده که بسته به شرایط سفارش مشتری هنگام خرید ، جداگانه محاسبه و در فاکتور خرید اعلام و یا از طریق پیامک یا ایمیل به مشتری اطلاع رسانی میگردد. در صورت درخواست مشتری برای ارسال بسته سفارشی از طریق باربری ، و یا پیک موتوری و یا هر ناوگان حمل و نقل شهری یا بین شهری دیگر ، به غیر از شرکت پست ، هزینه ارسال به صورت پس کرایه دریافت میگردد.

مشتریان گرامی موظف هستند که هنگام تحویل بسته سفارشی از هر طریق ، قبل از امضا نمودن رسید دریافت و باز نمودن بسته بندی، چنانچه از روی بسته بندی امکان پذیر باشد، مشخصات کالای تحویلی را ، با  جزییات کالای سفارشی مطابقت داده ، و در صورت وجود هرگونه مغایرت ، بسته را تحویل نگرفته و بدون درنگ ضمن اطلاع رسانی به کارشناسان سایت “ناناناب” ، آن را به همان صورت اولیه ، و بدون هیچ تغییری به آدرس پستی سایت “ناناناب” ، جهت رفع نقص برگشت نمایند.

ملاک مغایرت ، مشخصات فنی و اطلاعات خدمات درج شده در سایت می باشد ، نه تصاویر و عکس آنها  . عکس محصولات و خدمات ، فقط برای آگاهی و اطلاع رسانی به مشتریان جهت انتخاب بهتر، و کمک به خرید آسانتر ، در سایت قرار گرفته و از آنجا که ممکن است گاهی ، در جزئیات با عکس اصلی تفاوت داشته باشد، به استناد آن نمی توان اعلام مغایرت نمود .

چنانچه  قبل از تطابق ، کالا از بسته بندی و شرایط اولیه خارج شده باشد، حتی در صورت وجود مغایرت نیز ، تعویض یا برگشت محصول امکان پذیر نخواهد بود .

تبصره 1 : اگر بر حسب خطای انسانی و یا اشتباه سیستمی و … ، محصول با قیمت اشتباه برای مشتری فاکتور و ارسال شده باشد، بعد از اطلاع رسانی کارشناسان سایت “ناناناب” به خریدار ، اگر قیمت واقعی محصول از مبلغ واریزی  مشتری کمتر باشد ، تفاوت اضافه دریافتی ، فقط به خریدار با همان شماره کارت واریزی در کوتاهترین زمان ممکن برگشت می گردد.

در صورت افزایش قیمت چنانچه مشتری از خرید انصراف دهد ، در صورتیکه بسته بندی باز نشده و کالا نیز از شرایط اولیه خود خارج نشده باشد، خریدار میتواندحداکثر ظرف یک روز کاری ، سفارش مربوطه را به همان صورت اولیه و بدون هیچ تغییری ، به آدرس پستی سایت”ناناناب” برگشت نماید . در غیر این صورت موظف به واریز تفاوت وجه فاکتور اصلاحی ، و تسویه حساب با سایت “ناناناب” ظرف 24 ساعت بعد از تحویل بسته می باشد. در صورت استنکاف ، حق پیگیری موضوع از طریق مراجع قضایی ذیصلاح برای سایت “ناناناب” محفوظ بوده که در این صورت کلیه خسارات، هزینه های دادرسی و حق الوکاله بر عهده مشتری خواهد بود.

ملاک تشخیص اشتباه  تفاوت قیمت ، قیمت اعلام شده در سایت بر اساس قیمت تمام شده نهایی کالا ، با  توجه به قیمت روز بازار در مراکز معتبر می باشد .

تبصره 2: اگر مغایرت کالای تحویلی با جزییات درخواست ثبت شده مشتری ، به تأیید کارشناسان سایت “ناناناب” برسد ، در صورت عدم امکان رفع نقص از سوی فروشنده محصول ، چنانچه کالا از بسته بندی و شرایط اولیه خود خارج نشده باشد، خریدار میتواند ، ضمن برگشت سفارش مربوطه با همان صورت اولیه و بدون هیچ تغییر ، حداکثر ظرف یک روز کاری به آدرس پستی سایت”ناناناب” ،  کالای هم قیمت مشابه دیگری را از سایت انتخاب و با محصول قبلی تعویض نماید .

علیرغم تمام تلاش تولیدکنندگان ، تأمین کنندگان و ارائه دهندگان خدمات ، و کارشناسان سایت “ناناناب” برای قیمت گذاری مناسب محصولات ، باز هم ممکن است مراکزی وجود داشته باشند که به دلایل مختلف از جمله استفاده از کمکهای دولتی ، تهیه مواد اولیه با قیمت پایینتر به دلیل تیراژ بالای تولیدات کارخانه ای ، به کار گیری مواد و اجناس تقلبی و معیوب و یا کالاهای قاچاق و بدون گارانتی و ….، قیمت کمتری برای محصولات مشابه خود اعلام نمایند، بنابراین ضمن احترام به خواست و انتخاب مشتریان عزیز ، خواهشمند است در اینگونه موارد ، هنگام درج نقطه نظرات درباره محصول ، از قیاس های نادرست قیمتی ، که موجب تضعیف مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک و نوپا شده و باعث نادیده گرفتن زحمات و دقت و صداقت فروشندگان عزیز در نحوه خدمت رسانی به مشتریان میگردد ، به طور جدی خودداری نمایند . قیاس قیمتی زمانی صحیح است  که  هر دو کالا از نظر مدل، رنگ، سایز، کیفیت مواد بکار رفته ،نوع ضمانت ، مهارت شخص تولید کننده و سایر مشخصات فنی و مهارتی دیگر، دقیقاً مشابه یکدیگر باشند .

یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث تفاوت قیمت بین محصولات به ویژه مصنوعات فرش و صنایع دستی و هنری می شود ، علاوه بر نقشه  و طرح و کیفیت مواد به کار رفته ، میزان مهارت و دقت و تمیز کاری سازنده و مقدار نیروی کار آن است . نقشه های قدیمی ساده قیمت پایین تری نسبت به طرح های پیچیده امروزی دارند . در حالیکه محصولات قدیمی نسبت به کالاهای امروزی استحکام و ماندگاری بیشتری دارند . تراکم ، رنگ ، نقشه ، جنس نخ و رنگ یا مواد اولیه و سرعت و دقت بافنده از خصوصیات یک محصول با کیفیت در مصنوعات فرش و گلیم و جاجیم هستند .  تراکم فرش یکی از مهمترین دلایل بالا رفتن قیمت این محصول است ، منظور از تراکم گره هایی هستند که در بافت محصول کنار یکدیگر قرار گرفته اند .هرچه تعداد گره ها بیشتر باشد ، فرش دارای وزن بالاتر، حجم نخ بیشتر و همچنین استقامت بیشتری خواهد بود .هرچه تراکم یک محصول پایین تر بیاید ، قیمت آن هم تغییر می یابد و کم تر از قیمت اصلی خود می شود ، برای تست این کار میتوانید تعداد گره های 10 سانتیمتر از فرش را از پشت فرش بشمارید  رنگ بندی در فرش ، گلیم و جاجیم و…  بسیار متنوع و جذاب هستند . هرکدام از رنگ های به کار رفته در فرشهای دست بافت قدیمی و برخی ز فرشها و تابلوهای جدید ، طبیعی و از مناطق مختلف کشور و براساس شرایط آ ب وهوایی ، آداب و رسوم و فرهنگ و تمدن مردم ما انتخاب می شوند که خود میتواند بر کیفیت جنس و افزایش قیمت آن اثربخش باشد.

به منظور حمایت از فروشندگان و تولیدکنندگان داخلی و مشاغل خانگی و کسب و کارهای کوچک و نوپا ، سایت “ناناناب” تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا اطلاعات نمایشگاهها و جشنواره های مختلف در سراسر کشور را که مرتبط با محصولات موجود در سایت می باشد ، بدون درنگ پس از دریافت خبر ، از طریق  سایت  و کانالهای مجازی خود اطلاع رسانی نماید، بدیهی است عدم اطلاع رسانی صحیح و به موقع برگزارکنندگان چنین مراسمهایی ، هیچگونه مسوولیت و پاسخگویی ، برای سایت “ناناناب” ایجاد نخواهد کرد .کاربران محترم موظف هستند قبل از هر اقدامی ، نسبت به معتبر بودن جشنواره ها اطمینان حاصل نمایند. تاکید می گرددکه در صورت برپایی نمایشگاهها و حضور فروشندگان و کاربران گرامی در این مراسمها ، هیچگونه تعهدی بابت پرداخت هزینه های متعلقه یا تضمین برخورداری از تخفیفات یا هدایای جشنواره ها برای سایت “ناناناب” ایجاد نکرده و تمام مسوولیت و پاسخگویی در این خصوص به عهده کاربران گرامی و برگزار کنندگان این مراسمها میباشد.

تبلیغات سایت “ناناناب” تحت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به ویژه ماده 2 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و مواد 50 الی 55 قانون تجارت الکترونیک انجام میگردد. در این خصوص سایت “ناناناب” فقط محتوای پیامهای تبلیغاتی را از نظر نگارش ادبی و عدم مغایرت با اصول و قوانین کشور مورد بررسی قرار داده و در خصوص درستی یا نادرستی آنها هیچگونه مسوولیتی نخواهد داشت.

کاربران گرامی ، جهت آگاهی از آخرین رویدادها و اخبار سایت “ناناناب” و همچنین آگاهی از تخفیفات و پیشنهادات شگفت انگیز فروشندگان ، ضمن بهره مندی از محتویات به روز رسانی شده سایت “ناناناب” ،  مجوز ارسال آنها را از طریق پیامک یا ایمیل و مرسولات کاغذی ، به کارشناسان سایت “ناناناب”نیز میدهند.

مسوولیت حفاظت از اطلاعات شخصی حساب کاربری ، رمز عبور و همچنین تبادل هرگونه اطلاعات به واسطه آنها ، بر عهده کاربران بوده و سایت “ناناناب” در این خصوص تعهد و پاسخگویی ندارد.

هر گونه استفاده غیر متعارف، غیر مجاز و غیر قانونی کاربران از سایت”ناناناب” و سایر صفحات و فضاهای مجازی مربوط به مجموعه گروه همکاری “ناناناب”  که منجر به بروز ضرر و زیان های احتمالی ، خرابی، از دست رفتن یا تغییر اطلاعات، افشای اطلاعات شخصی و … گردد، پیگرد قانونی را از طریق مراجع ذیصلاح ( پلیس فتا) برای فرد خاطی به دنبال خواهد داشت.

نحوه سفارش کالا

1- مطالعه دقیق فایل صوتی یا نوشتاری و قبول قوانین و مقررات خرید از طریق لینکهای موجود

2- جستجو و بررسی و مقایسه در مورد محصولات و خدمات

3- انتخاب کالا یا خدمات مورد نظر و افزودن انها به سبد خرید

4- ثبت سفارش با تعیین تعداد و درج جزییات در صورت نیاز

5- تعیین آدرس مقصد و کدپستی به همراه نام کامل و شماره تماس تحویل گیرنده

( توجه نمایید : مشتریان عزیز می‌توانند هنگام ثبت سفارش اطلاعات نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن بسته سفارشی درج نمایند بدیهی است تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود)

6- تعیین نحوه ارسال و  انجام هماهنگی های لازم  با تحویل گیرنده و تأیید نهایی مشتری

7- تکمیل اطلاعات پرداخت اینترنتی و یا انتقال وجه و ارائه رسید

8- بررسی سفارش از طرف کارشناسان سایت-

9- ارسال تأییدیه و کد رهگیری

نکات مهم :

به منظور حفظ حقوق تولید کننده  ، خریداران گرامی باید در انتخاب و نوع سفارش کالاهایی که بر اساس سفارش ویژه با توجه به امکانات بازار و براساس قیمت روز ، به صورت خاص ، تهیه میگردند دقت لازم را مبذول نمایند چون انصراف از خرید پس از پرداخت وجه امکان پذیر نمی باشد.

از آنجا که خرید از سایت فروشگاهی”ناناناب” براساس دریافت سفارش کالا  از مشتریان و پرداخت اینترنتی انجام میگردد بنابراین سفارش کالا از سوی خریداربه صورت عمده نیز امکان پذیر میباشد.

کلیه درخواستهای ثبت شده از سوی مشتریان ، پس از تایید و اظهار نظر کارشناسی و ارجاع به تولیدکنندگان کالا  از طریق سایت “ناناناب” قابل پیگیری خواهد بود .

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی و عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. وب‌سایت “ناناناب” به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری را می‌‏دهد.

نحوه ارسال سفارشات

پس از ثبت سفارش کالا توسط خریدار همزمان با ارسال پیامک کد رهگیری برای مشتری ، یک پیام ثبت سفارش کالا برای سازنده آن محصول نیز ارسال میگردد .

سازنده به صورت روزانه طی ساعات اداری تمامی پیامکهای ثبت سفارش خود را بررسی و نسبت به ساخت کالا براساس نمونه مورد درخواست خریدار اقدام و طبق جدول زمان بندی تعیین شده  ، کالا  را  به آدرس پستی سایت  “ناناناب” تحویل مینماید .

تمامی سفارشات قبل از ارسال توسط کارشناسان سایت “ناناناب”، از نظر ظاهر کیفیت و کمیت با موارد مورد درخواست خریدار مطابقت داده شده و پس از تآیید ، به طور معمول برای بسته بندی و ارسال از طریق پست سفارشی در صف انتظار اداره پست منطقه قرار میگیرد .

گاهی بر حسب نیاز یا درخواست مشتری ممکن است جهت ارسال سفارشات از سایر شیوه های حمل و نقل مانند پیک موتوری یا باربری و غیره استفاده گردد که در این صورت تغییرات میزان هزینه و مدت زمان ارسال کالای سفارشی به اطلاع و تآیید خریدار خواهد رسید.

ارسال و تحویل سفارشات از طریق باربری طولانی تر و از طریق پیک موتوری یا پست پیشتاز بسته به بعد مسافت سریعتر خواهد بود.

توجه : یادآور میشود که مأمور پست فقط مسئولیت تحویل سفارش کالا را داشته و باز کردن جعبه و بررسی کالا به عهده خریدار میباشد . برای استفاده از کالاهایی که باید توسط نصاب یا شخصی ماهر راه اندازی شود خریدار باید فقط با اشخاص کاردان و یا مراکز مجاز معرفی شده از سوی تولید کننده یا سازنده آن کار تماس حاصل نماید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه ضمانت یا خدمات پس از فروش تعیین شده برای آن کالا از بین خواهد رفت .

همچنین خدمات رایگانی که به عنوان هدیه برای مشتریان در نظر گرفته میشود فقط در مهلت زمان تعیین شده قابلیت اجرایی خواهد داشت . بدیهی است پس از اتمام مهلت مقرر و عدم مراجعه مشتری ، مرکز ارائه دهنده خدمت هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

تمامی ضمانتها و خدمات پس از فروش به عهده تولیدکنندگان ، تأمین کنندگان و ارائه دهندگان خدمات بوده و سایت “ناناناب ” در این خصوص هیچ مسئولیتی نخواهد داشت .

بسته های سفارشی با توجه به بعد مسافت و بسته به شلوغی و حجم ترافیک شهری یا جاده ای و نحوه ارسال ، بین مدت زمان  یک تا ده روز کاری ، به گیرنده تحویل داده خواهند شد به غیر از کالاهایی که امکان ارسال آنها به طرق یاد شده وجود نداشته باشد که در این صورت ممکن است ارسال سفارش با تآخیر انجام و برای مدتی طول بکشد بنابراین اگر قصد خرید محصولات مختلفی را دارید ، بهتر است چنین کالاهایی  در سبد خرید جداگانه‌ای ثبت شوند تا سفارشات طبق برنامه زمانی تعیین شده به مقصد برسند.

در شرایط ویژه مانند مناسبتها ، جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام سال مانند اسفند و فروردین ماه، روزهای تعطیلات رسمی و تابستان امکان دارد زمان ارسال متفاوت و طبق رویه‌های اعلام شده انجام نگردد.

با توجه به اینکه کلیه کالاها بر اساس سفارش مشتری تهیه و عرضه میگردد مدت زمان ساخت و آماده سازی و تحویل کالا از سوی فروشنده به آدرس پستی سایت “ناناناب” ، به زمان ارسال اضافه میگردد.

خریدارانی که سفارشات خود را بابت کادو یا هدیه به مناسبتهای مختلف خریداری می نمایند امکان بسته بندی و کادو کردن بسته ها و ارسال برای شخص تحویل گیرنده خاص از سوی سایت”ناناناب” وجود خواهد داشت  برای این منظور خریدار باید در هنگام خرید نوع کاغذ کادو و یا جعبه و ساک مورد نظر خود را از روی سایت انتخاب و با پرداخت هزینه بسته بندی ویژه با درج آدرس دقیق پستی و نام کامل و شماره تماس تحویل گیرنده ، درخواست خود را قبل از صدور فاکتور ثبت نمایند.

در پایان پس از ثبت ارسال مرسوله ، کد پیگیری کالا از طریق سیستم و پیامک برای خریدار ارسال میگردد

نحوه محاسبه هزینه ارسال و شیوه پرداخت

هزینه محصولات سفارشی بر اساس قیمت روز تعیین و به خریدار اعلام میگردد. در صورت بروز هرگونه خطای انسانی یا سیستمی در نحوه قیمت گذاری و یا درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای سفارشی و یا موجود در سایت “ناناناب”، حق لغو سفارش مشتری یا خرید انجام شده ، برای وب‌سایت “ناناناب” محفوظ میباشد. سایت”ناناناب” در نزدیکترین زمان ممکن وجوه دریافتی را به همان شماره حساب پرداخت کننده وجه واریز یا انتقال خواهد داد  و مشتری نیز در این خصوص حق هیچگونه ادعایی نخواهد داشت.

محصولات و خدماتی که مشمول9% مالیات بر ارزش افزوده میباشند توسط فروشنده هزینه مربوطه ، هنگام قیمت گذاری لحاظ شده و با قیمت نهایی در فاکتور از مشتری دریافت میگردد.

هزینه ارسال سفارشات از طریق پست سفارشی یا پیشتاز با تعرفه مصوب اداره  پست محاسبه و در فاکتورخرید منظورو از خریدار دریافت میگردد.

هزینه ارسال کالاهای سنگین از طریق باربری ، براساس وزن و ابعاد کالا توسط شرکت باربری محاسبه و مبلغ آن بعد از ارسال و تحویل کالا به صورت پس کرایه از تحویل گیرنده دریافت میگردد.

هزینه ارسال سفارشات از طریق پیک موتوری نیز مطابق محاسبه شرکت یا مرکز  مربوطه ، بعد از ارسال و تحویل کالا به صورت پس کرایه از تحویل گیرنده دریافت میگردد..

چنانچه چندین کالا با اندازه هایی متفاوت یا شرایط ارسال مختلف در یک فاکتور ، خریداری گردند هزینه ارسال سفارشات با توجه به تعداد و شرایط هر مرسوله  به صورت جداگانه محاسبه  و دریافت میگردد.

شیوه پرداخت از طریق حساب بانکی یا درگاه بانکی سایت “ناناناب” و یا انتقال وجه کارت به کارت توسط کارت های عضو شبکه شتاب می باشد

و تاریخ انقضا کارت اعتباری الزامی است. ccv2 جهت خرید اینترنتی یا انتقال وجه داشتن رمز دوم اینترنتی ،

نحوه تحویل گرفتن سفارش

به منظور حفظ حقوق طرفین چون بسته های سفارشی فقط به شخص تحویل گیرنده پس از رؤیت کارت شناسایی معتبر تحویل میگردد هماهنگی خریدار با شخص تحویل گیرنده در این مورد الزامی است در غیر اینصورت امکان تحویل کالا وجود نخواهد داشت.

چون مأمورین شرکت پست و باربری اجازه ورود به ساختمان را ندارند ، تحویل گیرنده باید کالا را جلوی درب اصلی منتهی به خیابان از آنها دریافت نماید.

تحویل سفارش در مکانهای عمومی و نظامی مانند کافه، کافی نت، رستوران، هتل ، پادگان و …. امکان‌پذیر نبوده و آدرس و نقشه محل و مشخصات تحویل گیرنده باید دقیق و قابل استناد باشد.

در صورتی که کالای خریداری شده طبق اطلاعات شناسنامه ای کالا نیاز به بررسی و یا تست در محل داشته باشد ، تحویل گیرنده باید از مدت زمانی که  در اختیار دارد، برای انجام این کاراستفاده نموده و در صورت وجود مشکل یا ایراد ، مراتب را فوری به سایت “ناناناب” اطلاع رسانی و کالای سفارشی را جهت تعویض یا جایگزینی به همان شکل اولیه سالم ، بدون پارگی و یا قلم خوردگی کارتن با کلیه تجهیزات و مدارک متعلقه و یا هدایای مربوطه از طریق پست سفارشی به آدرس فرستنده عودت نماید .بدیهی است در صورت تأیید موضوع ، هزینه مربوط به برگشت کالا  به عهده فروشنده خواهد بود.

با توجه به بیمه بودن بسته های سفارشی که از طریق شرکت پست ارسال میگردد ، چنانچه کالا در اثر حمل و نقل شرکت پست ، دچار آسیب دیدگی گردد ، تحویل گیرنده  باید از دریافت بسته خودداری و ضمن اعلان فوری موضوع  به سایت “ناناناب” ،  با گزارش تأییدیه کتبی مأمور پست به دفتر پستی منطقه مراجعه  و خسارت وارده را از شرکت بیمه دریافت نماید .

بدیهی است که تحویل گرفتن بسته توسط شخص گیرنده به منزله تایید سلامت فیزیکی کالا بوده و در اینصورت امکان تعویض یا مرجوعی کالا وجود نخواهد داشت.

ضمانت کالای خریداری شده

چون بیشتر محصولات عرضه شده  در سایت”ناناناب” بر اساس دریافت سفارش از  مشتریان تهیه و تحویل میگردند بنابراین توسط تولید کنندگان آنها دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی بوده  حتی برخی شاید مهلت تست در محل هم داشته باشند . علاوه بر آن سایت”ناناناب” با رویکرد حفظ حقوق تولید کننده و اصل مشتری مداری وظیفه خود دانسته تا قبل از ارسال سفارشات ، به بررسی کیفیت و مطابقت  کالاها با نمونه های درخواستی  خریداران از نظر ظاهر اقدام تا کالا سالم و بی نقص به دست تحویل گیرنده برسد . اگر محصول ارائه شده توسط فروشندگان دارای هرگونه مغایرت با اطلاعات سفارش درج شده در سایت باشد که مورد تآیید کارشناسان سایت “ناناناب” هم قرار گرفته باشد تنها راه حل، برگشت کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه جهت تعویض یا رفع مشکل آن خواهد بود.

نحوه بازگشت کالا

با توجه به اینکه کلیه فروش محصولات سایت “ناناناب” بر اساس دریافت سفارش از مشتری آماده و تحویل میگردد سرویس ضمانت برگشت کالا تنها برای رفع نواقص موجود برای خریدار و یا جایگزینی محصولی دیگر معادل مبلغ  آن قابل استفاده میباشد و مشمول برگشت وجه نخواهد بود برای این منظور اگر کالای خریداری شده پس از تحویل و تست در محل دارای ایراد یا اشکال فنی بوده و آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری از طرف تولید کننده باشد ، در این صورت باید مراتب به کارشناسان سایت  “ناناناب”  فوری گزارش گردد.

خواهشمند است بدون هماهنگی و قبل از تماس با  کارشناسان سایت  “ناناناب” و دریافت تآییدیه ، از برگشت زدن کالای خریداری شده خودداری فرمایید. چنانچه ایرادات فنی و ظاهری ایجاد شده برای کالا در اثر استفاده نادرست تحویل گیرنده هنگام حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری ناصحیح و استفاده‌ متفاوت و بدون توجه به  توصیه قید شده تولیدکننده در شناسنامه کالا  مانند شکستگی، خط و خش روی بدنه کالا و قطعات تزئینی و.. باشد کالا شامل سرویس ضمانت بازگشت نمی‌گردد.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات  فنی و کیفیت با اطلاعات مندرج در اطلاعات شناسنامه ای کالا در سایت مغایرت داشته باشد که در اینصورت مراتب باید بی درنگ پس از دریافت کالا، به کارشناسان سایت “ناناناب”، از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع رسانی گردد . عکس محصولات فقط جهت اطلاع  از نوع کالای سفارشی و برای کمک به تصمیم گیری خریدار در سایت قرار گرفته و چون کالاها بر اساس سفارش مشتریان ممکن است در برخی از جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، اطلاعات مربوط به مشخصات فنی درج شده در شناسنامه کالا و مطابقت آن با جزییات سفارش مشتری است . چنانچه مغایرت، بدون باز کردن جعبه اصلی و یا بدون استفاده از کالا قابل تشخیص باشد، شرط بازپس گیری کالا  در صورتی است که بسته‌بندی اولیه کالا باز و از حالت اصلی خود خارج نشده وکالا در شرایط اولیه خود باشد و  استفاده نشده باشد.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه ، بدون باز کردن بسته‌بندی و یا تست کالا وجود نداشته باشد، لازم است تا زمان برگشت (حداکثر 24 ساعت پس از تحویل کالا) ، کارتن و جعبه اصلی محصولات بدون پارگی یا مخدوش‌ شدن و بدون برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات ، سالم نگهداری شده و از دور ریختن آن خودداری گردد در غیر اینصورت دیگرامکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا برای خریدار وجود نخواهد داشت .

با توجه به اینکه بسته‌بندی و تحویل همه مرسولات ، به انتخاب کاربر توسط شرکت‏‏‌ پست یا سایر شرکتهای حمل و نقل معتبر به صورت ایمن و استاندارد طبق اعلام بارنامه مرسوله و دریافت بیمه محصول انجام می پذیرد در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، خریدار می‏‌تواند از تحویل‌گرفتن مرسوله خودداری و مراتب را بلافاصله پس از رویت کالا، به سایت “ناناناب”  از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع رسانی نماید تا جهت بازگشت کالا هماهنگیهای لازم انجام گردد .جبران خسارت در صورت بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل بسته سفارشی به عهده شرکت پست یا حمل و نقل بوده ، تنها در صورت تایید وپرداخت کل هزینه محصول توسط شرکت حمل کننده کالا ، تولیدکننده اقدام به تهیه و ارسال مجدد کالا مینماید.

پس از اعلام تآیید مراتب توسط کارشناسان سایت “ناناناب”، کالای تحویلی باید حداکثر ظرف 24 ساعت پس از تحویل ، طبق شرایط اولیه سالم و در کارتن و جعبه اصلی خود به آدرس پستی سایت  “ناناناب” بازگردانده شود . لازم است تا هنگام تحویل کالا از کارتن و جعبه اصلی محصولات و قطعات همراه آن به درستی نگهداری و از برچسب‌زدن ، نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا مخدوش و پاره کردن و دور ریختن آن خودداری گردد درغیر اینصورت استفاده از سرویس ضمانت بازگشت کالا برای خریدارامکان پذیر نمی باشد. کالا باید در کارتن و بسته‌بندی اصلی خود ارسال شود تا شامل سرویس ضمانت برگشت کالا گردد . مسئولیت بسته‌بندی صحیح کالا هنگام ارسال در هر مرحله بعهده فرستنده می‌باشد و توصیه می گردد از بسته بندی اصلی جهت ارسال استفاده شود. بدیهی است صدمات ناشی از بسته‌بندی نا صحیح بعهده فرستنده می‌باشد . پس از اعلام نظر و تأیید کارشناسان سایت “ناناناب” مراتب جهت رفع نقص،  به تولید کننده ارجاع و کلیه مراحل توسط خریدار قابل پیگیری خواهد بود . در این صورت کلیه هزینه های مربوط به برگشت کالا برای استفاده از سرویس ضمانت  بر عهده تولیدکننده می باشد‌ . محصولاتی که رایگان به عنوان هدیه همراه سفارشات ارسال و در فاکتور فروش نیز با مبلغ صفر ریال درج میشوند شامل سرویس ضمانت بازگشت نیستند.

کالای آسیب دیده باید با تمام لوازم جانبی و متعلقات آن به همان شکلی که خریدار تحویل گرفته است همراه با صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده بسته سفارشی و فاکتور خرید به آدرس پستی سایت “ناناناب” ارسال شود.

توجه :

جهت رسیدگی به درخواستهای دریافتی از سوی مشتریان ، درج  کد پیگیری سفارش در هر یک از مراحل الزامی است.  پس از بررسی محصولات برگشتی توسط کارشناسان سایت ، در صورتی که کالا بدون ایراد و یا بدون رعایت ضوابط اعلام شده در سایت،  برگشت شده باشد ، کالا مجدد با هزینه خریدار به آدرس مقصد قبلی ارسال می‌گردد. چنانچه خریدار از تحویل گرفتن کالای سالم و بدون ایراد، خودداری نماید ، بسته سفارشی تا یک ماه بصورت امانی نزد سایت “ناناناب” نگهداری میگردد بدیهی است پس از اتمام مهلت تعیین شده سایت “ناناناب” دیگرهیچ‌گونه مسئولیتی در قبال مفقودی کالا و یا زیان‌های وارده بر آن نخواهد داشت.

نحوه برگشت وجه کالا به خریدار شرایط

با توجه به اینکه آماده سازی سفارشات بر اساس شرایط روز بازارانجام میگردد چنانچه طبق شرایط بازار  امکان تهیه مواد اولیه جهت تولید محصول براساس جزییات مورد تقاضای مشتری برای تولیدکننده مقدور نباشد موارد جایگزین به خریدار پیشنهاد و اگرهیچ جایگزینی وجود نداشته باشد خریدار میتواند معادل وجه پرداختی اقدام به سفارش محصولات یا خدمات دیگر از سایر قسمتهای سایت “ناناناب” نماید در غیر اینصورت وجه مبلغ مورد نظر به همان شماره کارتی که پرداخت سفارش خرید توسط مشتری از آن انجام پذیرفته بود برگشت داده خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص برگشت وجه خرید های انجام شده از سایت “ناناناب”، رضایت داشته و تمام مسئولیت های قانونی در این خصوص را پذیرا میباشد. فقط در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری از سفارش در صورت موجود نبودن مواد اولیه  ، مبلغ پرداخت شده طی ۴۸ الی ۷۲ ساعت کاری به همان حساب واریزی مشتری منتقل خواهد شد.

نکته مهم :

در صورتی که وجه مبلغ خرید از کارت دیگری واریز شده باشد و حساب اولیه که پرداخت از آن انجام شده با حساب بعدی که توسط مشتری در حساب کاربری اعلام شده جهت برگشت وجه ، متفاوت باشد مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، سایت “ناناناب” مبلغ را به حساب اولیه ( همان حساب واریز کننده مبلغ ) عودت خواهد داد.

در خصوص افراد زیر 18 سال که فاقد کارت بانکی می باشند، درج شماره کارت اعتباری یکی از والدین کافی است.

نحوه پیگیری سفارشات

روند فرآیند آماده سازی و ارسال سفارشات از طریق سایت با درج کد رهگیری قابل پیگیری است همچنین در صورت ارسال مرسوله پست سفارشی توسط شرکت پست تمام مراحل پیگیری از طریق پیامک برای فرستنده و گیرنده ارسال میگردد.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

قوانین و مقررات و شرایط عمومی سفر

در قسمت بخش سفر و ورزش سایت “ناناناب” ، شهرها ، اقامتگاهها ، اماکن ورزشی، تفریحی ، فرهنگی، تاریخی و… همراه با زمان بندی و مسیرهای گشت در قالب بسته های سفرهای داخلی یا خارجی به صورت انفرادی ، معرفی و امکان خرید بسته سفر یا کرایه خودرو ، رزرو جا و … به صورت جداگانه برای متقاضیان فراهم میباشد . کلیه خدمات عرضه شده در این بخش شامل قوانین و مقررات سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوده و کاربران گرامی ملزم به رعایت آنها میباشند . از آنجا که سایت”ناناناب” فقط به عنوان فروشنده محصول و خدمات فعالیت مینماید و تمامی اطلاعات مندرج در این بخش توسط صاحبین مراکز تهیه و در اختیار سایت “ناناناب” قرار گرفته است بنابراین سایت ” ناناناب” هیچگونه پاسخگویی و مسئولیتی در خصوص درستی یا نادرستی اطلاعات و یا کیفیت و نتایج کار نخواهد داشت .

پیوست سفر 

ماده ۱- قبل از خرید بسته های انواع سفرهای داخلی و خارجی ، این شرایط باید به صورت الکترونیک توسط مسافر یا نماینده او از طریق سایت “ناناناب” مطالعه و تایید گردد تا امکان خرید و استفاده از خدمات مندرج در بسته های سفر برای متقاضیان گرامی  با پرداخت الکترونیک فراهم شود.

ماده ۲- در سفرهای گروهی چنانچه سفر به حد نصاب مورد نظر متناسب با ظرفیت آن نرسد، برگزارکننده سفر مجاز به ابطال آن و استرداد وجوه دریافتی به مسافر می‌باشد. و هیچ گونه مسئولیتی برعهده مجموعه سایت “ناناناب” نخواهد بود

ماده ۳- مسافر می پذیرد که در طول سفر، امکان دیر یا زود شدن ساعات صرف غذا، خواب و استراحت، کم و زیاد شدن طول راه ها در روز و شب (با وسیله نقلیه و یا در راه پیمایی ها) در شرایط نامساعد آب و هوایی، محیطی، محلی و یا حوادث غیر مترقبه وجود دارد و در این خصوص اعتراضی نخواهد داشت .

ماده ۴- در صورتی که مقامات انتظامی ، به هر دلیلی از ورود مسافر به مقصد ممانعت کنند، مسافر ملزم به تبعیت از دستورات بوده و هیچ گونه مسئولیتی برعهده مجموعه سایت “ناناناب” نخواهد بود.

تبصره ۱- هرگاه  در حین سفرهای گروهی ، مقامات انتظامی یا مسئولین محلی به هر دلیل از ورود گروه به منطقه جلوگیری به عمل آورند، راهنمای سفر حاضر در بین گروه در صورت داشتن زمان لازم  برای جابه جایی سفر ، مجاز به جابجایی سفر بوده و مسافر ملزم به تبعیت از ایشان خواهد بود. و هیچ گونه مسئولیتی برعهده مجموعه سایت “ناناناب” نخواهد بود.

ماده ۵- در صورت بروز هرگونه اخلال، مزاحمت، اعمال خلاف شئونات اسلامی و ارزش های فرهنگی و بومی در طول سفرهای گروهی  توسط هر یک از مسافرین ، راهنمای سفر حاضر در بین گروه مکلف است ضمن گزارش مراتب ، بر حسب مورد، تصمیم لازم را در خصوص ادامه یا عدم ادامه حضور این مسافر در بقیه سفر اتخاذ نماید.

ماده ۶- در صورت بروز هرگونه اختلاف بین طرفین  ، مراجع ذیصلاح مرجع رسیدگی بوده و آراء صادره برای طرفین لازم الاجرا خواهد بود. و هیچ گونه مسئولیتی برعهده مجموعه سایت “ناناناب” نخواهد بود

ماده ۷- سفر های نوروزی شامل سفر هایی می باشد که در فاصله زمانی ۲۵ اسفند لغایت ۱۵ فروردین سال بعد برگزار می گردد.

ماده ۸- در صورت اقامت در هر یک از مراکز اقامتی به ویژه هتلها ، چون قیمت هر سفر براساس اتاق دو نفره تنظیم گردیده و مسافرین انفرادی به هنگام ثبت نام مشمول مقررات و نرخ استفاده از اتاق یک نفره می باشند.

تبصره ۱- در اتاق های دو تخته، تخت سوم از نوع سفری و یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.

تبصره ۲- ساعات تحویل اتاق های هتل به هنگام ورود ساعت ۱۴ و تخلیه آن ساعت ۱۱ می باشد.

تبصره ۳- در اقامتگاه های بومی یا محیط های طبیعی غیر از هتل (کمپ، کلبه، خانه محلی، خانه محلی تجهیز شده) شرایط اقامت بر اساس ضوابط حاکم بر تاسیسات اقامتی مورد تایید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوده و امکان استفاده از چادر یا اتاق اختصاصی برای مسافر وجود ندارد. همچنین زمان لازم برای برپایی کمپ و جمع آوری آن مورد قبول مسافر می باشد.

ماده ۹- مسافر یا نماینده ایشان موظف است در هنگام ثبت نام، مشخصات فردی خود و همراهان را بطور صحیح و کامل ذکر نماید. بدیهی است هرگونه مغایرتی که در ثبت مشخصات مسافر صورت گیرد متوجه نماینده و مسافر بوده و سایت “ناناناب” در این خصوص هیچ گونه مسئولیت در ارتباط با آن مسافر نخواهد داشت.

ماده ۱۰- درخصوص ثبت نام گروهی، فقط فردی که به نمایندگی از سوی مسافرین نسبت به ثبت نام و تآیید این پیوست به همراه واریز وجه اقدام نموده مجاز به مراجعه به سایت “ناناناب” جهت هرگونه پیگیری، ابطال و یا دریافت وجوه پرداختی می باشد و سایر مسافرین در این خصوص مجاز به مراجعه به سایت “ناناناب” نمی باشند. همچنین فرد ثبت نام کننده به عنوان نماینده، موظف است اطلاعات سفر را به سایر مسافرین انتقال دهد.

ماده ۱۱- رعایت شئونات اسلامی با عنایت به اصل حجاب و عفاف، در طول سفر از سوی مسافر و عوامل اجرایی برگزارکننده سفرهای گروهی الزامی است.

ماده ۱۲ – مسافر موظف به احترام به آداب و رسوم و رعایت هنجارهای جامعه میزبان و عرف حاکم بر منطقه میباشد و در این زمینه باید به توصیه های راهنمای سفرعمل نماید.

ماده ۱۳- همراه داشتن شناسنامه عکسدار و کارت ملی برای تمامی سفر‌ها الزامی است. با توجه به اینکه برگزارکننده سفر در ابتدای سفر نسبت به احراز هویت مسافرین اقدام نموده و از حضور مسافرین ثبت نام نشده جلوگیری به عمل می آورد ، مسئولیت عدم تطابق اطلاعات اظهار شده هنگام ثبت نام با مدارک مثبته به عهده مسافر است. و هیچ گونه مسئولیتی برعهده مجموعه سایت “ناناناب” نخواهد بود

ماده ۱۴- مسافر موظف است در ساعات اعلام شده در برنامه های گشت شرکت نموده و در صورت عدم حضور به موقع هنگام حرکت گشت، شخصاً متعهد قبول مشکلات احتمالی و پرداخت هزینه‌های مربوطه جهت پیوستن به گروه و ادامه برنامه گشت خواهد بود و برگزارکننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

ماده ۱۵- هرگونه هزینه و خسارت در طول سفر که به دلایل تبعیت نکردن از دستورات راهنمای سفر، گشت های خارج از خدمات برگزارکننده سفر و یا عدم استفاده از لوازم ضروری شخصی هر سفر (مندرج در فرم اصلی هر یک از بسته های سفر) به وجود آید تماماً متوجه مسافر خواهد بود. و برگزارکننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

ماده ۱۶- مسافر می بایست در طول گشت کلیه ضوابط حاکم بر سفر را پذیرفته و در صورت وارد نمودن هرگونه خسارت به محل های اقامت، وسایل حمل و نقل و مکان های مورد بازدید، شخصاً مسئول پرداخت خسارت وارده خواهد بود. و برگزارکننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

ماده ۱۷- در صورت افزایش و یا تغییر نرخ حاصله در قیمت سفر اعم از افزایش نرخ بلیط، هتل و یا سایر خدمات، با ارائه مدرک مستند از سوی برگزارکننده سفر، مسافر موظف به پرداخت مابه التفاوت اعلام شده از طریق انتقال وجه به حساب سایت می‌باشد.

تبصره ۱- چنانچه مسافر شرایط مندرج در ماده فوق را نپذیرد موظف به پرداخت جریمه (مطابق ماده ۳۱) خواهد شد.

ماده ۱۸- چنانچه برگزار کننده سفر مجبور شود در اثر شرایط غیر قابل پیش بینی طبیعی و محیطی، بخشی از گشت را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم در راستای اجرای سفری دیگر اقدام کند، مسافر موظف به پرداخت مابه التفاوت اعلام شده از طریق سایت  است.

ماده ۱۹-کلیه هزینه های خارج از برنامه به عهده مسافر می باشد. و برگزارکننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

ماده ۲۰- تآیید این پیوست یا خرید بسته سفرهای مجموعه  به صورت الکترونیک از طرف مسافر یا نماینده وی از طریقسایت “ناناناب”، به منزله مطالعه دقیق مشخصات سفر، آگاهی کامل از مفاد این پیوست، شرایط ابطال سفر و اطلاع از کلیه لوازم ضروری و شخصی مورد نیاز سفر بوده و کلیه مسئولیت های ناشی از عدم توجه به مفاد این پیوست متوجه مسافر خواهد بود. و برگزارکننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

ماده ۲۱- مسئولیت مراقبت از فرزندان و حفظ اموال و مدارک شخصی در تمام طول سفر به عهده مسافر بوده و در این خصوص هیچ مسئولیتی متوجه راهنمای سفر و برگزارکننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب” نخواهد بود.

.ماده ۲۲- مسافر یا نماینده ایشان موظف است بر اساس سطح توانایی جسمی خود و همراهان در سفرهای متناسب با سختی سفر، ثبت نام نماید و همچنین در صورت نیاز به مصرف هرگونه داروی تجویز شده از سوی پزشک و یا استفاده از تجهیزات پزشکی خاص، آنها را در طول سفر همراه داشته باشد و می بایست راهنمای سفر خود را از این موضوع مطلع سازد.

تبصره ۱- هرگونه مشکلات و هزینه ناشی از عدم آمادگی جسمانی یا عدم آگاهی مسافر از وضعیت جسمانی خود و یا امراض احتمالی مسافر در طول سفر بعهده مسافر خواهد بود. و برگزارکننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت..

ماده ۲۳-برگزار کننده سفر موظف است نرخ و خدمات سفر را بصورت بروشور یا کتباً و یا از طریق وب سایت به مسافر اعلام نماید.

ماده ۲۴- برگزار کننده سفر متعهد است خدمات سفر مورد توافق را بطور کامل انجام دهد.

ماده ۲۵- در سفرهای زمینی، اگر وسیله نقلیه به هر دلیل و در هر قسمت از سفر از حرکت باز ایستد، جایگزینی وسیله نقلیه جدید و هرگونه هزینه دیگری که بابت تاخیر ایجاد شده است بر عهده برگزار کننده سفر بوده و زمان لازم جهت تامین وسیله نقلیه جدید و تأخیر در اجرای سفر نیز مورد قبول مسافر است. و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت..

تبصره ۱- در مورد تاخیر یا کنسلی در سفرهای هوایی، ریلی و دریایی بر اساس قوانین مربوطه عمل خواهد شد. و برگزارکننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت..

ماده ۲۶- برگزار کننده سفر موظف است در سفرهای زمینی در هر قسمت از مسیر سفر (اعم از آسفالت یا خاکی) از وسیله نقلیه متناسب با همان قسمت و همچنین متناسب با تعداد مسافران و مسیر گشت استفاده نماید. و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت

ماده ۲۷- برگزار کننده سفر موظف است بیمه مسئولیت مدنی سفر را در مورد مسافر اعمال نموده و در صورت بروز هرگونه حادثه ای در محدوده مکانی و زمانی سفر، مسافر می‌تواند بر اساس شرایط بیمه تحت پوشش اقدام نماید و در این خصوص برگزار کننده سفر همکاری و مساعدت لازم را به عمل خواهد آورد. و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت

تبصره ۱- برگزار کننده سفر موظف است انواع بیمه های تکمیلی و حوادث را که مستلزم پرداخت هزینه های بیشتر از سوی مسافر می باشد به مسافر جهت انتخاب ارائه نماید.

تبصره ۲- در صورت بروز هرگونه حادثه که منجر به خسارت جسمانی در طول سفر گردد، مسافر خود موظف به پرداخت هزینه های امداد و نجات و درمان می باشد. بدیهی است مسافر می تواند پس از طی مراحل قانونی و پزشکی با دریافت گزارش از برگزار کننده سفر به شرکت بیمه مراجعه و طبق تعرفه های بیمه اقدام به دریافت خسارت نماید. در خصوص هزینه های درمانی مازاد بر بیمه هیچگونه مسئولیتی متوجه برگزار کننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب”  نخواهد بود.

تبصره ۳- درصورتیکه مسافر به هر دلیل جدا از برنامه سفر برگزار کننده سفر به گروه ملحق و یا قبل از پایان سفر از گروه جدا شود، بیمه مسافر فقط از ابتدای الحاق وی به سفر و یا تا زمان انفصال وی از سفر معتبر بوده و فقط در مدت زمان حضور وی در سفر اعمال خواهد شد و در خارج از این زمان شرکت و برگزارکننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در قبال بیمه مسافر نخواهند داشت.

ماده ۲۸- برگزارکننده سفر موظف است در سفرهای طبیعت گردی، از راهنمای تخصصی طبیعت گردی مورد تایید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استفاده نماید. و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت

ماده ۲۹- برگزارکننده سفر موظف است در سفرها حداقل تجهیزات لازم جهت کمکهای اولیه و امداد و نجات را همراه با راهنمای سفر ارسال کند. و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت

ماده ۳۱- درخواست انصراف از سفر باید قبل از حرکت سفر به صورت حضوری و توسط شخص امضاء کننده قرارداد و به صورت مکتوب انجام شود.

ماده ۳۲- شرایط ابطال سفر های عادی و نوروزی توسط مسافر و درصد جریمه

از زمان ثبت نام تا ۳۰ روز قبل از سفر ۵% از کل مبلغ به عنوان* جریمه کنسلی بلیت هواپیما و قطار دریافت خواهد شد

* توجه :  در صورت چارتر بودن محل اقامت یا بلیت هواپیما یا قطار، مبلغ مسترد نخواهد شد.

* جریمه ابطال سفرهای یکروزه، تا ۴۸ ساعت قبل از سفر شامل ۷۰% مبلغ سفر و از آن پس هیچ وجهی مسترد نخواهد شد.

در صورتیکه مسافر اعلام انصراف خود را کمتر از ۱۲ ساعت قبل از سفر اعلام کند یا در صورت عدم حضور، فقط هزینه وعده های غذایی داخل رستوران که جزو خدمات سفر بوده باشد به مسافر عودت خواهد شد.

از ۲۹ تا ۲۵ روز قبل از سفر ۳۰% از کل مبلغ

از ۲۹ تا ۱۵ روز قبل از سفر ۱۰%  از کل مبلغ

از ۲۴ تا ۲۱ روز قبل از سفر ۳۵% از کل مبلغ

از ۱۴ تا ۷ روز قبل از سفر ۲۰% از کل مبلغ

از ۲۰ تا ۱۱ روز قبل سفر ۴۰% از کل مبلغ

از۶ تا ۴ روز قبل از سفر ۴۰% از کل مبلغ

از ۱۰ تا ۴ روز قبل از حرکت ۶۰% از کل مبلغ

از ۳ تا ۱ روز قبل از سفر ۶۰% از کل مبلغ

۳ روز تا زمان حرکت یا در صورت عدم حضور درسفر ۱۰۰% کل مبلغ

از ۲۴ تا ۱۲ ساعت قبل از سفر ۸۰% از کل مبلغ

از ۱۲ساعت و عدم حضور در سفر ۱۰۰% از کل مبلغ

ماده ۳۳- این پیوست در ۳۳ ماده و ۱۲ تبصره، در ۲ نسخه که هرکدام حکم واحد را دارد تنظیم و بر اساس ماده ۱۰ قانون مدنی می باشد که برای طرفین و قائم مقام قانونی آنها لازم الاتباع می باشد. یک نسخه کامل از این پیوست تحویل مسافر و نسخه دیگر نزد برگزارکننده سفر خواهد بود.

قوانین و مقررات مراکز اقامتی

مدارک شناسایی

ملاک شناسایی افراد کارت ملی و شناسنامه و ملاک احراز زوجیت تنها ذکر نام همسر در شناسنامه ها می باشد. در غیر اینصورت هتل از ورود مهمان جلوگیری و مطابق قانون کنسلی عمل می گردد.

ایجاد مزاحمت
کسانی که به هر شکل در شبکه ایجاد مزاحمت و اختلال نمایند ، اعم از ایجاد رزروهای موقت متعدد یا تماسهای تلفنی و غیره ، از طریق قوه محترم قضاییه بخش جرائم اینترنتی برخورد جدی صورت گرفته و مراتب جهت پیگیری به دستگاه قضایی ارجاع خواهد شد.

قوانین رزرو
کلیه رزروهایی که بطور خودکار بصورت اینترنتی انجام شده ، لیکن در مواردی نادر احتمال ، لغو رزرو تنها چند ساعت پس از انجام رزرو اینترنتی بدلایل اشتباهات هتل ، مشاهده خرابی ، همزمانی رزرو با ورود افراد بلند پایه و یا اشتباهات کارمندان مرکز و یا کارمندان رزرواسیون هتل وجود خواهد داشت ، که در این موارد سعی می گردد هتل دیگری در همان زمان برای مسافر تهیه شده و یا در صورت عدم امکان ، وجه به مسافر بازگردد ، و در این موارد مسافر حق هیچگونه اعتراضی به این مرکز را نخواهد داشت.

 قوانین لغو رزرو
رزروهای ایام پیک (نوروز، تعطیلات، اعیاد، شهادت، …) به هیچ عنوان کنسل نمی گردند. لازم به ذکر است که با توجه به اینکه بسیاری از مراکز اقامتی ایران به ویژه هتلها تحت قانون یکسانی عمل نمی نمایند و هرکدام قانون مربوط به خود را دارند پس از دریافت درخواست لغو رزرو از طرف مسافر ، قانون مرکز اقامتی استعلام شده و بر طبق این قانون ، مبلغ جریمه از مبالغ دریافتی از مسافر کسر گردیده و مابقی به مسافر بازمی گردد ، لذا مسافر میتواند قبل از سفر در صورت احتمال لغو از خود مرکز اقامتی ، قانون مربوطه را استعلام نموده و سپس جهت رزرو آن مرکز تصمیم گیری نماید.

اقامت در هتل
مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در قبال کلیه مواردی که در زمان ورود مسافر به شهر مورد نظر وجود دارد ، اعم از استقبال در فرودگاه ، کیفیت اتاق ، کیفیت غذا و خدمات هتل و غیره را ندارد ، لیکن در نظرسنجی هایی که از مسافرین پس از سفر ایشان بعمل خواهد آمد ، موارد از مسافرین اخذ گردیده و در صورت مشاهده مشکلات ، کلیه آنها به دفتر مبادی ذیربط منعکس خواهد شد.

موارد اضطراری
در شرایط اضطراری از قبیل سیل، آتش سوزی ،زلزله ، جنگ ، بسته شدن جاده ها و … برگزارکننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه تعهد و مسئولیتی در مورد اسکان و پذیرایی از میهمانان محترم ندارد.

مشخصات مراکز اقامتی و هتلها
مسئولیت کلیه اطلاعات و مشخصاتی که در مورد مراکز اقامتی و هتلها در سایت مشاهده می شود ، اعم از قیمت ، روش محاسبه عوارض و حق سرویس ، وجود صبحانه برای اتاقها ، استخر و سونا ، ترانسفر از فرودگاه و کلیه امکانات و تجهیزاتی که نام برده شده است بعهده مراکز اقامتی و هتل ها می باشد ، زیرا این اطلاعات عیناً از آنها اخذ گردیده و بر روی شبکه قرار گرفته اند ، و اگر مسافری شک و تردیدی در خصوص اطلاعات ذکر شده دارد ، میبایست قبل از تصمیم گیری در خصوص رزرو ، با مرکز اقامتی یا هتل مستقیماً تماس گرفته و موارد را مطرح نموده و سپس تصمیم گیری نمایند. لازم به ذکر است که مجموعه سایت “ناناناب” اجازه ارائه تلفن هتلها را به افراد ندارد.

 نکات مهم قابل توجه :

تمامی اماکن و ساعتهای مشخص شده به صورت برآوردی بر اساس ترتیب استقرار آنها در مسیر و بعد مسافت از یکدیگر تخمین زده شده اند و بسته به وضعیت جسمانی مسافرین و ترافیک راهها امکان جابه جایی و تغییر وجود خواهد داشت .

  • اولویت بازدید از اماکن بر اساس ساعات بازدید آنها و ترتیب استقرارشان در مسیر مشخص شده اند .
  • رعایت حضور مسافرین در ساعات و محل تعیین شده برای اجرای صحیح و به موقع برنامه های اعلام شده در سفر الزامی است. بدیهی است هرگونه تأخیر در یک مکان بیش از ساعات تعیین شده ، منجر به حذف تعدادی از مکانهای بعدی خواهد شد.
  • با توجه به محدودیت فضای داخل صندوق خودرو ، هر مسافر فقط مجاز به آوردن یک ساک مسافرتی و یا کوله کوچک برای حمل لوازم شخصی میباشد . کلاه آفتابگیر از طرف مجموعه به مسافرین اهدا خواهد شد. همچنین در اقامتگاه سرویس پک ملحفه اختصاصی مجموعه در اختیار مهمانان VIP قرار خواهد گرفت.
  • چون در بافت روستایی ، در حال حاضر امکانات محدودتری نسبت به محیط شهری وجود دارد بنابراین ارائه خدمات نیز به همان نسبت در آن مناطق محدود میباشد .
  • مسافرینی که دارای مشکلات جسمانی و یا بیماریهای خاص مراقبتی هستند قبل از شروع سفر باید شرایط خود را به مجموعه اعلام نمایند تا هماهنگیهای لازم برای ارائه خدمات صحیح در طول سفر انجام گردد.
  • این سفر اختیاری به صورت دوستانه و خانوادگی برگزار شده و مسافرین هر یک مسئولیت حفاظت از خود و اعضای خانواده و اموال خویش را خواهد داشت.
  • رعایت شئونات اخلاقی ، احترام به فرهنگ و قوانین عرف هر منطقه ، حفظ و پاکیزه نگه داشتن محیط زیست از سوی مسافرین الزامی است.
  • نظر به اینکه محل برگشت و اتمام سفر در همان نقطه آغازین سفر میباشد ، لازم است هنگام بازگشت ، با توجه به ساعت اعلام شده ، هماهنگیهای لازم برای تهیه وسایل نقلیه مناسب از قبل انجام گردد .

با آرزوی سلامتی ، موفقیت ، بهروزی و سفرهایی خوش و خاطره انگیز برای تمامی همراهان و کاربران گرامی سایت “ناناناب”