قوانین و مقررات سایت “ناناناب”

وب سایت “ناناناب” به هیچ سازمان ، نهاد وتشکل عمومی ، دولتی  و نیمه دولتی  وابسته نیست و به صورت کاملاً خصوصی و مستقل اداره می شود و تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مدیریت مجموعه “ناناناب” بوده و حقوق معنوی تمامی مطالب و محتواهای درج شده در سایت “ناناناب”  ؛ اعم از لوگو ناناناب ، آرم ، مطالب ، تصاویر  و … متعلق به مجموعه  و به عنوان اموال گروه همکاری  “ناناناب” محسوب میگردد .  نمامی بندهای ذکر شده در این بخش ؛ جزو قوانین و مقررات جاری وب سایت “ناناناب” میباشد و “ناناناب” ” ادعا یی در خصوص عاری از خطا بودن نداشته حتی امکان دارد دارای اشکالات نگارشی ویا غیرعمدی نیز باشد و این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هرزمان وبسته به صلاحدید خود ؛ نسبت به رفع هر نوع اشکال اقدام و یا با توجه  به شرایط مجموعه و یا مقتضیات جامعه تمام و یا بخشی از بندهای آن را تغییر و یا قوانین جدیدی را تعریف نماید بنابراین کاربران محترمی که قصد همکاری و یا ادامه فعالیت با مجموعه”ناناناب” را دارند ؛ ملزم به مطالعه مستمر قسمت قوانین و مقررات و رعایت آنها در طول زمان فعالیت خود می باشند. ورود کاربران در هر زمان به  پیشخوان شخصی ، ثبت سفارش  واستفاده از خدمات ارائه شده این سایت و سایر موارد مثل جستجو و …. توسط کاربر به معنای آگاه بودن کاربر از شرایط و قوانین و مقررات همچنین چگونگی نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ‌سایت “ناناناب” بوده و به معنی پذیرفتن کامل این قوانین از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در این بخش ، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شودهمچنین سایت “ناناناب” امکان دارد بنا بر نیاز مجموعه از برخی مطالب وتازه های مندرج در سایتهای معتبر ایران و جهان نیز با ذکر منبع دز صفحه اخبار یا وبلاگ و فضاهای مجازی خود استفاده نماید که در این خصوص هیچ مسئولیتی در قبال صحت محتوای خبری مندرج در این سایتها ندارد. از آنجا که پذیرش همکاری افراد با مجموعه گروه همکاری “ناناناب” بر پایه اصل صداقت استوار است و از طرفی شناخت انسانها از یکدیگر همواره به صورت نسبی است ، این مجموعه وظیفه ای در قبال نتایج فعالیتها و یا کشف خلاف و فساد را نداشته و فقط نقش یک پل ارتباطی و معرف را برای فراهم نمودن محیطی مناسب با شرایط لازم جهت فعالیت و آشنایی افرد با یکدیگر که بنا به هر دلیلی مانند کم رویی یا نداشتن سرمایه ، مشکلات جسمانی یا خانوادگی و… امکان خروج از منزل یا تهیه مواد برای تولید و یا فضای مناسب برای عرضه محصولات خود ندارند را ایفا مینماید. بنابراین این حقوق برای کاربران گرامی محفوظ خواهد بود تا قبل از انجام هر کاری نسبت به کسب اطلاعات و یا مشاوره لازم اقدام نمایند و مجموعه “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی را در این خصوص بر عهده نخواهد داشت . وب‌سایت “ناناناب” مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، و یا  توقف فروش خود اقدام و نسبت به پردازش و ارسال کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری را، اجرا نماید. بنابراین حق قطع فروش و یا دریافت سفارش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند نبود مواد اولیه کالا در بازار یا قطع همکاری تولید کننده و… بدون اطلاع قبلی، برای وب‌سایت “ناناناب” محفوظ است.

کلیه خدمات و فعالیتها و محصولات عرضه شده بر روی سایت “ناناناب” به صورت دریافت سفارش و یا درخواست رزروجا انجام میگردد . بنابراین مشتریان محترم موظف هستند با توجه به مدت زمان تولید و ارسال  ثبت شده در اطلاعات شناسنامه ای هر محصول اقدام به ثبت سفارش نمایند . همچنین صاحبین کالا یا خدمات نیز مکلف هستند تا روزانه پیامهای دریافت سفارش خود را کنترل و سفارشات را طبق نظر و خواست ثبت شده مشتریان ، آماده و در موعد مقرر تحویل مجموعه نمایند . هر آگهی و تبلیغات موجود در سایت “ناناناب” از حمایت و گارانتی تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات برخوردار است و کاربران میتوانند با اطمینان کامل نسبت به سفارش کالای خود اقدام نمایند. ‌سایت “ناناناب” هیچ گونه مسوولیتی در قبال ادعای کاربران در خصوص تاخیر یا عدم کارکرد سایت که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، خطای کاربر، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد . درج آگهی فروش، تبلیغات و هر فعالیت آموزشی ، فرهنگی ، تفریحی ، هنری ، بهداشتی ، غذایی و.. در سایت “ناناناب” منوط به تاییدیه مدیریت مجموعه و مسئول سایت “ناناناب” با رعایت ضوابط و قوانین و مقررات مجموعه “ناناناب” می باشد. انتشار هر محتوای آموزشی در سایت “ناناناب”  با رضایت صاحبین اثر و به صورت انحصاری در وبسایت “ناناناب”  میباشد. بنابراین برای حفظ حقوق مادی و معنوی این عزیزان هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات  مندرج در سایت “ناناناب” ؛ به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم ؛ بدون اخذ مجوز از مدیریت مجموعه و مسئول سایت “ناناناب” ،  ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

هر کاربر مجاز به ثبت تنها یک نام کاربری برای خود میباشد و در صورت عدم رعایت ، تمامی اکانت های کاربر متخلف برای همیشه بسته خواهد شد. همچنین تمامی کاربران موظف به تکمیل دقیق و درست کلیه فیلدهای موجود در بخش ثبت نام ، بصورت حقیقی بوده و باید رزومه آموزشی ؛ تحصیلی و حرفه ای خود را ضمیمه اطلاعات خود نمایند. چرا که فعالیت و مشارکت در بخشهای مختلف سایت نیازمند موارد ذکر شده می باشد. قابل توجه است که کاربرانی که تمامی اطلاعات خود را به درستی و کامل ثبت نمایند از مزایا و امتیازات ویژه ای به عنوان اعضای مجموعه برخوارد خواهند بود که بر حسب مقتضیات زمان در هر مرحله اعلام خواهد شد. سایت “ناناناب” ؛ خود را ملزم به حفظ و نگهداری مستمر اطلاعات کاربران خویش دانسته  و در این راستا با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و صرف هزینه گزاف ایمنی و امنیت اطلاعات خود و کاربرانش را بالا برده است. از شماره تلفن همراه  و ایمیل کابران فقط جهت اطلاع رسانی اخبار سایت و ارسال سفارش مشتریان به تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات استفاده خواهد شد. کلیه اطلاعات شخصی کاربران نزد سایت به امانت بوده و به هیچ عنوان در اختیار موسسات و شرکت های دیگر قرار نخواهد گرفت (مگر در حالت ارسال پیامک انبوه از سوی سرویس مربوطه و یا موارد قانونی با ارائه حکم حقوقی)..استفاده از نام های ناپسند و غیراخلاقی به عنوان نام کاربری ممنوع بوده و در صورت مشاهده برخورد خواهد شد. درج کلمات زشت و ناپسند ؛ اهانت به شخص یا قوم و هر ملیتی ؛ تمسخر دیگران و هر رفتار و سخن غیرمتعارف در بخشهای مختلف سایت “ناناناب” به ویژه در قسمت نظرات و پیشنهادات ممنوع بوده و در صورت مشاهده برخورد بسیار جدی با کاربر متخلف صورت خواهد گرفت و از طریق مراجع ذیصلاح (مرکز جرایم رایانه ای-پلیس فتا) پیگیری خواهد شد. تمام مطالب ارائه شده در هر یک از بخشهای ‌سایت “ناناناب”، مانند متن، گرافیک، آرم، تصاویر، فیلم، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط مجموعه وسایت “ناناناب” جزئی از اموال این مجموعه تلقی و در انحصار سایت “ناناناب” می‏‌باشد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای مسئولین سایت و مجموعه “ناناناب” محفوظ می‏‌دارد.

درج هرگونه تبلیغات و آگهی در بخش نظرات بدون اجازه مدیریت مجموعه و مسئول بخش سایت “ناناناب” ممنوع میباشد و در صورت مشاهده حذف و اخطار کتبی به کاربر متخلف داده خواهد شد. رسالت و اهداف سایت “ناناناب” ؛ متبنی بر مشارکت کاربران درفعالیتهای گروهی و انتشار محتواهاست. به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز از اشخاص سازنده محصولات استفاده می‏‌کند بنابراین کاربرانی که تمایل به مشارکت در بخش های مختلف سایت “ناناناب” را دارند ؛ میتوانند بر پایه قوانین و مقررات موجود در “ناناناب” ؛ همکاری و مشارکت خود را آغاز و ادامه دهند. (برای آشنایی با نحوه همکاری با مجموعه “ناناناب” در بخش های مختلف ؛ اینجا کلیک نمایید.

درج نقطه نظرات کاربران در مورد کالاها فقط بیان تجربه و اطلاعات شخصی آنها بوده و برای سایت “ناناناب” هیچ مسئولیتی را ایجاد نمی‌نماید. همچنین از حیث درستی اطلاعات درج شده بر روی بسته‌بندی کالا ها نیز مسئولیت مستقیم آن بر عهده تولیدکننده کالا  بوده و سایت “ناناناب”هیچ مسئولیتی برعهده نخواهد داشت . هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود  را جهت استفاده دیگران به اشتراک بگذارد به همین منظور و برای حفظ شئونات اخلاقی در سایت ابتدا مطالب درج شده در این قسمت توسط  کارشناسان مورد بررسی و پس از تایید ، روی سایت قابل مشاهده خواهد بود.نقد مناسب، نقدی است که باعث رشد و توسعه فعالیت تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات میگردد به شرطی که واقع‌بینانه باشد و معایب و مزایای هر محصول یا خدمات را بدون مغرضانه در کنار هم بررسی کند . لازم است هنگام نقد و بررسی هر محصول یا خدمات عرضه شده ، ابتدا به تفاوت سطح  کیفیتی  و کمیتی آنها با محصولات مختلف با توجه به قیمت‌های آن‌ها توجه داشت . انتظار میرود هنگام نوشتن نقد، از ادبیات محترمانه استفاده شده و همچنین از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد  جلوگیری و از بیان مطالب غیرضروری پرهیز گردد.در غیر این صورت اکانت کاربر خاطی خذف و غیر فعال میگردد . مسئولیت مطالب بیان شده  کاربران به عهده خود کاربران می باشد و سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی را عهده دار نمی باشد. نمایش نقطه نظرات کاربران در سایت فقط جنبه اطلاع رسانی داشته و به معنای تایید فنی وب‌سایت “ناناناب” درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ بنابراین مشتریان نباید، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار دهند. . ‌سایت “ناناناب” در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

سایت “ناناناب” بر اساس ماده 10 قانون مدنی  و منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و با رعایت قانون حمایت از حقوق مصرف کننده فعالیت نموده  و انتظار میرود کاربر نیز نسبت به رعایت قوانین مرتبط با کاربر اقدام نماید. تمامی شرایط و قوانین تعریف شده ، در شرایط عادی قابلیت اجرایی داشته و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، ‌سایت “ناناناب” هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت .در صورت نیاز به اعمال تغییرات در قوانین ، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های خدماتی سایت ، کلیه اقدامات در همین صفحه ایجاد و منتشر و به روز رسانی می گردد و استفاده کاربر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر خواهد بود. این سایت  فضایی است برای معرفی خوش ذوقان ناشناس و مطرح شدن هنرمندانی گمنام و مکانی  است برای آشنایی با تولیدات کسب و کارهای کوچک و مشاغل مختلف نوپا و خانگی که دور از دسترس عموم تاکنون گمنام باقی مانده اند . محیطی است مناسب برای عرضه محصولات مجاز خانگی و صنایع دستی نقاط مختلف . عرصه ای است برای فراهم نمودن شرایط اشتغال و زمینه ساز درآمدزایی جهت خانواده ها با ایجاد بازار رقابت سالم. این فعالیتها، بومی و محلی بوده که تولید کنندگان به شیوه دست فروشی و یا اخذ سفارش ، اقدام به فروش محصولات خود مینمایند و نیازمند توجه مسئولین و حمایت آحاد جامعه جهت رونق اقتصادی و رشد تولید ملی میباشند.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر ، شخصی است که اطلاعات صحیح هویتی خود را در فرم ثبت نام تکمیل و نسبت به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت اقدام نماید. همچنین از آنجا که ‌سایت “ناناناب” یک وب‌سایت فروش آنلاین  بر اساس سفارش کالا میباشد طبق قانون تجارت الکترونیک ،  مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای اقدام به سفارش و خرید کالا یا خدمات می‌کند . مسئولیت تمامی فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود کاربری انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران میباشد و در این خصوص سایت “ناناناب” هیچ مسئولیتی را نمیپذیرد.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات ‌سایت “ناناناب” استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که ‌سایت “ناناناب” به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پیشخوان خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های مسئولین سایت از طریق آنها صورت خواهد گرفت و ر این خصوص مشتری حق خیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت. ‌سایت “ناناناب” خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران دانسته و در حفظ آنها کوشاست  بنابراین در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده جهت پیگیری  با ما در میان بگذارید.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه ، امکان دارد ‌سایت برای اعضای خود ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها را نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه وب‌سایت “ناناناب” را در پیشخوان خود لغو نمایند.

توجه داشته باشید که 09021180211 تنها شماره‌‌ای است که سایت “ناناناب” از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه ‌سایت را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود دارد. روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. وب‌سایت “ناناناب” به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان ‌سایت “ناناناب“، با هر شماره دیگری بدون اطلاع رسانی در سایت تخلف و سوء استفاده از نام ‌سایت “ناناناب” است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را سریع به واحد روابط عمومی مجموعه “ناناناب” اطلاع دهید شماره روابط عمومی 09021160211

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت است و کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی وشماره تماسهای تایید شده در سایت، با شما تماس نخواهیم گرفت گروه همکاری “ناناناب” هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از این سایت نداشته و هیچ گونه وبلاگ و شناسه دیگری در فضاهای مجازی ندارد

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران

بخش نظرات در ‌سایت “ناناناب”،  محل اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید مشتریانی است که از طریق این سایت محصول و یا خدماتی را استفاده نموده اند. این حق کاربران است که نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت درج نموده تا مورد استفاده سایر کاربران قرار گیرد .  بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نگردد، مورد تآیید کارشناسان سایت “ناناناب” قرار نگرفته و در نتیجه در سایت به نمایش درنخواهند آمد. بنابراین کاربران عزیز توجه داشته باشند که این قسمت از سایت، با تالارهای گفت‌وگو متفاوت بوده وهر کاربر فقط می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید و از مخاطب قرار دادن دیگران پرهیز نماید. دقت کنید که یک  بیان خوب و شیوا میتواند سایر کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب نماید پس از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب محصول و خدمات  خودداری نموده و مزایا و معایب واقعی را که  شامل قوت‌ها و ضعف‌های محصول و خدمات  در استفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی  شما میباشد را به‌ صورت عناوین و خلاصه در سایت درج نمایید . کاربران می‌توانند نقد خود را به هر بخش از وب‌سایت “ناناناب” در قسمت مربوط به خود اعلام نمایندو از درج نقد درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات خودداری نمایندد. نظراتی به تایید کارشناسان سایت “ناناناب“خواهد رسید که مرتبط با محصول یا خدمات موردنظر بوده  و برای بازدیدکنندگان سایت نیز مفید و قابل استفاده باشد بنابراین از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری و مسائلی که از آن اطمینان ندارید، همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره‌ی محصولات خودداری نمایید. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، از درج لینک سایت‌های دیگر در نظرات خود پرهیز نموده و از هرگونه ارجاع دیگر کاربران به سایت‌های دیگر یا درج ایمیل و نام کاربری شبکه‌های اجتماعی پرهیز نمایید . هنگام ثبت نقطه نظرات آیین نگارش را رعایت فرمایید و از کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و…. خودداری نمایید. بدیهی است اکانت متتخلفین مسدود خواهد شد.

نحوه سفارش کالا در سایت “ناناناب”

1- انتخاب کالا و یا خدمات مورد نظر و افزودن انها به سبد خرید

2- مطالعه دقیق فایل صوتی یا نوشتاری و قبول قوانین و مقررات خرید از طریق لینک موجود

3-ثبت سفارش

4-بررسی سفارش از طرف قسمت فروش سایت-

5- تعیین آدرس مقصد و کدپستی و نام و شماره تماس تحویل گیرنده

( توجه نمایید : مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش درج نمایند و تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود)

6- تعیین نحوه ارسال و و انجام هماهنگی های لازم  با تحویل گیرنده و تأیید نهایی مشتری

7- تکمیل اطلاعات پرداخت اینترنتی و آنلاین

8- دریافت کد رهگیری

توجه:

به منظور حفظ حقوق تولید کننده چون کالاها بر اساس سفارش مشتری با توجه به امکانات و طبق قیمت روز ، به صورت خاص ، تهیه میگردد بنابراین خریدار باید در انتخاب و نوع سفارش خود دقت لازم را مبذول نماید . انصراف از خرید پس از پرداخت وجه امکان پذیر نمی باشد

نکته مهم:

از آنجا که خرید از سایت فروشگاهی”ناناناب” براساس دریافت سفارش کالا  از مشتریان و پرداخت اینترنتی انجام میگردد بنابراین سفارش کالا از سوی خریداربه صورت عمده نیز امکان پذیر میباشد

کلیه درخواستهای ثبت شده از سوی مشتریان ، پس از تایید و اظهار نظر کارشناسی بخش فروش سایت و ارجاع به تولیدکنندگان کالا  در سایت قابل پیگیری خواهد بود .

نحوه ارسال سفارشات 

پس از ثبت سفارش کالا توسط خریدار همزمان با ارسال پیامک کد رهگیری برای مشتری ، یک پیام ثبت سفارش کالا برای سازنده آن محصول نیز ارسال میگردد .

سازنده به صورت روزانه طی ساعات اداری تمامی پیامکهای ثبت سفارش خود را بررسی و نسبت به ساخت کالا براساس نمونه مورد درخواست خریداراقدام و طبق جدول زمان بندی تعیین شده کالا  را  به بخش فروش گروه “ناناناب” تحویل مینماید .

تمامی سفارشات قبل از ارسال توسط بخش کنترل گروه “ناناناب” از نظر کیفیت و کمیت با موارد مورد درخواست خریدار مطابقت داده شده و پس از تآیید و نصب لوگوی “ناناناب” ، بسته بندی و برای ارسال از طریق پست سفارشی در صف انتظار اداره پست منطقه قرار میگیرد .

گاهی بر حسب نیاز یا درخواست مشتری ممکن است جهت ارسال سفارشات از سایر شیوه های حمل و نقل مانند اسنپ باکس یا باربری استفاده گردد که در این صورت تغییرات میزان هزینه و مدت زمان ارسال کالای سفارشی به اطلاع و تآیید خریدار خواهد رسید

ارسال و تحویل سفارشات از طریق باربری طولانی تر و از طریق اسنپ باکس یا پست پیشتاز بسته به بعد مسافت سریعتر خواهد بود.

توجه : یادآور میشود که مأمور پست فقط مسئولیت تحویل سفارش کالا را داشته و باز کردن جعبه و بررسی کالا به عهده خریدار میباشد . برای استفاده از کالاهایی که باید توسط نصاب یا شخصی ماهر راه اندازی شود خریدار باید فقط با اشخاص کاردان و یا مراکز مجاز معرفی شده از سوی تولید کننده آن کار تماس حاصل نمایند. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش تعیین شده برای آن کالا از بین خواهد رفت .

سفارشات با توجه به بعد مسافت و بسته به فاصله بین مبدأ تا مقصد و نحوه ارسال بین مدت زمان  یک تا ده روز کاری ، تحویل گیرنده خواهند شد به غیر از کالاهایی که امکان ارسال آنها به طرق یاد شده وجود نداشته باشد که در این صورت ممکن است ارسال سفارش با تآخیر انجام و برای مدتی طول بکشد بنابراین اگر قصد خرید محصولات مختلفی را دارید ، بهتر است چنین کالاهایی  در سبد خرید جداگانه‌ای ثبت شوند تا سفارشات طبق برنامه زمانی تعیین شده به مقصد برسد

در شرایط ویژه مانند مناسبتها ، جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام سال مانند اسفند ماه، امکان دارد زمان ارسال متفاوت و طبق رویه‌های اعلام شده انجام نگردد

با توجه به اینکه کلیه کالاها بر اساس سفارش مشتری تهیه و عرضه میگردد مدت زمان ساخت و آماده سازی و تحویل کالا از سوی فروشنده به بخش فروش سایت “ناناناب” به زمان ارسال اضافه میگردد

در پایان پس از ثبت ارسال مرسوله ، کد پیگیری کالا از طریق سیستم و پیامک برای خریدار ارسال میگردد

نحوه محاسبه هزینه ارسال و شیوه پرداخت

هزینه محصولات سفارشی بر اساس قیمت روز تعیین و به خریدار اعلام میگردد. در صورت بروز هرگونه خطا در نحوه قیمت گذاری و یا درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای سفارشی و یا موجود در سایت “ناناناب”، حق لغو سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای وب‌سایت “ناناناب” محفوظ بوده و”ناناناب” در نزدیکترین زمان ممکن موظف است وجوه دریافتی را به همان حساب انتقال داده وجه  توسط  خریدار واریز و عودت ‌نماید و مشتری نیز در این خصوص هیچگونه ادعایی نخواهد داشت.

هنگام خرید ، مبلغ 9% مالیات بر ارزش افزوده نیز جداگانه در فاکتور محاسبه و دریافت میگردد

هزینه ارسال سفارشات از طریق پست سفارشی یا پیشتاز با تعرفه مصوب اداره  پست محاسبه و در فاکتورخرید منظورو از خریدار دریافت میگردد

هزینه ارسال کالاهای سنگین از طریق باربری ، براساس وزن و ابعاد کالا توسط  شرکت باربری محاسبه و مبلغ آن هنگام ارسال کالا به خریدار اعلام و از خریدار دریافت میگردد

هزینه ارسال سفارشات از طریق پیک موتوری نیز مطابق محاسبه شرکت مربوطه هنگام ارسال کالا به خریدار اعلام و از خریدار دریافت میگردد

چنانچه چندین کالا با اندازه هایی متفاوت و شرایط  ارسال مختلف در یک فاکتور ، خریداری گردند هزینه ارسال سفارشات به صورت چند مرسوله ایی و با توجه به تعداد و شرایط هر مرسوله محاسبه  و دریافت میگردد

شیوه پرداخت از طریق سایت به صورت پرداخت آنلاین توسط کارت های عضو شبکه شتاب می باشد

و تاریخ انقضا کارت اعتباری الزامی است ccv2 جهت خرید اینترنتی و آنلاین داشتن رمز دوم اینترنتی و کد

نحوه تحویل گرفتن سفارش

به منظور حفظ حقوق طرفین چون کالای سفارشی فقط  به شخص تحویل گیرنده پس از رؤیت کارت شنایی معتبر تحویل میگردد هماهنگی خریدار با شخص تحویل گیرنده در این مورد الزامی است در غیر اینصورت امکان تحویل کالا وجود نخواهد داشت

چون مأمورین شرکت پست و باربری اجازه ورود به ساختمان را ندارند ، تحویل گیرنده باید کالا را جلوی درب اصلی منتهی به خیابان از آنها دریافت نماید

تحویل سفارش در مکانهای عمومی و نظامی مانند کافه، کافی نت، رستوران، هتل ، پادگان و …. امکان‌پذیر نبوده و آدرس و مشخصات تحویل گیرنده باید دقیق و قابل استناد باشد

در صورتی که کالای خریداری شده نیاز به بررسی و یا تست دارد تحویل گیرنده باید از مدت زمانی که برای تحویل گرفتن کالا از مأمور پست در اختیار دارد، برای انجام این کاراستفاده نموده و در صورت وجود مشکل یا ایراد بلافاصله بعد از تحویل گرفتن آن ، مراتب را به بخش فروش سایت اطلاع داده و بسته را سالم ، بدون پارگی و یا قلم خوردگی کارتن با کلیه تجهیزات و مدارک محصول از طریق پست سفارشی به آدرس فرستنده عودت نماید .

اگر کالا در اثر حمل و نقل، دچار آسیب دیدگی شده باشد مراتب باید بلافاصله از سوی تحویل گیرنده به بخش فروش سایت گزارش و مآمور پست نیز موضوع را تآیید نماید .

بدیهی است که تحویل گرفتن بسته توسط شخص گیرنده به منزله تایید سلامت فیزیکی کالا بوده و در اینصورت امکان تعویض یا مرجوعی کالا وجود نخواهند داشت

ضمانت کالای خریداری شده

تمامی محصولات عرضه شده بر اساس سفارش مشتریان تهیه و تحویل میگردند و از سوی تولید کنندگان آنها دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی و مهلت تست در محل میباشند . علاوه بر آن گروه همکاری”ناناناب” با رویکرد حفظ حقوق تولید کننده و اصل مشتری مداری وظیفه خود دانسته تا توسط بخش کنترل فروش قبل از ارسال سفارشات ، به بررسی کیفیت و مطابقت تمامی کالاها با نمونه های درخواستی اقدام تا کالا سالم و بی نقص به دست تحویل گیرنده برسد . اگر محصول ارائه شده توسط این ‌سایت دارای هرگونه مغایرت با اطلاعات سفارش درج شده در سایت باشد که مورد تآیید مسئول فروش سایت نیز قرار گرفته باشد تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه خواهد بود.

نحوه بازگشت کالا

با توجه به اینکه کلیه فروش  محصولات این سایت بر اساس دریافت سفارش از مشتری آماده و تحویل میگردد سرویس ضمانت برگشت کالا تنها برای رفع نواقص موجود برای خریدار و یا جایگزینی محصولی دیگر معادل آن قابل استفاده میباشد و مشمول برگشت وجه نخواهد بود برای این منظور اگر در کالای تحویل شده توسط پست ایرادی وجود داشته باشد ، خریدار باید

مشکل پیش آمده را با توجه به شرایط تعیین شده در ذیل فوری از طریق پیامک و یا ارسال ایمیل پس از درج نوع مشکل در قسمت بازگشت کالا به بخش فروش سایت گزارش نماید

پس از اعلام تآیید مراتب توسط بخش فروش ، کالای تحویلی باید حداکثر ظرف 24 ساعت پس از تحویل ، طبق شرایط اولیه سالم و در کارتن و جعبه اصلی خود به بخش فروش سایت بازگردانده شود . لازم است تا هنگام تحویل کالا از کارتن و جعبه اصلی محصولات و قطعات همراه آن به درستی نگهداری و از برچسب‌زدن ، نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا مخدوش و پاره کردن و دور ریختن آن خودداری گردد درغیر اینصورت استفاده از سرویس ضمانت بازگشت کالا برای خریدارامکان پذیر نمی باشد

بدیهی است پس از اعلام نظر کارشناسان بخش فروش مراتب جهت رفع نقص به تولید کننده ارجاع و کلیه مراحل توسط خریدار قابل پیگیری خواهد بود

نکته مهم :

خواهشمند است بدون هماهنگی و قبل از تماس با بخش فروش سایت و دریافت تآییدیه ، از برگشت زدن کالای خریداری شده خودداری فرمایید. هزینه ارسال جهت استفاده از سرویس ضمانت برگشت کالا به بخش فروش سایت برعهده خریدار و برگشت مجدد آن بر عهده تولیدکننده است . کالا باید در کارتن و بسته‌بندی اصلی خود ارسال شود تا شامل سرویس ضمانت برگشت کالا گردد مسئولیت بسته‌بندی صحیح کالا هنگام ارسال بعهده فرستنده می‌باشد و توصیه می گردد از بسته بندی اصلی جهت ارسال استفاده شود. بدیهی است صدمات ناشی از بسته‌بندی نا صحیح بعهده فرستنده می‌باشد

 شرایط بازگشت کالا

1- اگر کالای خریداری شده پس از تحویل و تست در محل دارای ایراد یا اشکال فنی بوده و آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری از طرف تولید کننده باشد که در این صورت باید مراتب بلافاصله به بخش فروش سایت گزارش گردد

توجه :

چنانچه ایرادات فنی و ظاهری ایجاد شده برای کالا در اثر استفاده نادرست تحویل گیرنده هنگام حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ متفاوت و بدون توجه به  توصیه قید شده تولیدکننده در شناسنامه کالا  مانند شکستگی، خط و خش روی بدنه کالا و قطعات تزئینی و.. باشد کالا شامل سرویس ضمانت بازگشت نمی‌گردد

‌محصولاتی که رایگان به عنوان هدیه همراه سفارشات ارسال و در فاکتور فروش نیز با مبلغ صفر ریال درج میشوند شامل سرویس ضمانت بازگشت نیستند.

2- کالای خریداری شده از نظر مشخصات و کیفیت با اطلاعات مندرج در اطلاعات شناسنامه ای کالا در سایت مغایرت داشته باشد که در اینصورت مراتب باید بلافاصله پس از دریافت کالا، به بخش فروش سایت از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع رسانی گردد چنانچه مغایرت، بدون باز کردن جعبه اصلی و یا بدون استفاده از کالا قابل تشخیص باشد، شرط بازپس گیری کالا  در صورتی است که بسته‌بندی اولیه کالا از حالت اصلی خود خارج نشده وکالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه ، بدون باز کردن بسته‌بندی و یا تست کالا وجود نداشته باشد، لازم است تا زمان برگشت (حداکثر 24 ساعت پس از تحویل کالا) ، کارتن و جعبه اصلی محصولات بدون پارگی یا مخدوش‌ شدن و بدون برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات ، سالم نگهداری شده و از دور ریختن آن خودداری گردد در غیر اینصورت دیگرامکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا برای خریدار وجود نخواهد داشت .

توجه:

عکس محصولات فقط جهت اطلاع  از نوع کالای سفارشی و برای کمک به تصمیم گیری خریدار در سایت قرار گرفته و چون کالاها بر اساس سفارش مشتریان ممکن است در برخی از جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، اطلاعات مربوط به مشخصات فنی درج شده در شناسنامه کالا و مطابقت آن با جزییات سفارش مشتری است

3- اگر کالا در اثر حمل و نقل، دچار آسیب دیدگی شده باشد

با توجه به اینکه بسته‌بندی و تحویل همه مرسولات ، به انتخاب کاربر توسط شرکت‏‏‌ پست یا سایر شرکتهای حمل و نقل معتبر به صورت ایمن و استاندارد طبق اعلام بارنامه مرسوله و دریافت بیمه محصول انجام می پذیرد در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، خریدار می‏‌تواند از تحویل‌گرفتن مرسوله خودداری و مراتب را بلافاصله پس از رویت کالا، به بخش فروش سایت از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع رسانی نماید تا جهت بازگشت کالا هماهنگیهای لازم انجام گردد

جبران خسارت در صورت بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل بسته سفارشی به عهده شرکت حمل و نقل بوده و تنها در صورت تایید و وپرداخت کل هزینه محصول توسط شرکت حمل کننده کالا ، تولیدکننده اقدام به تهیه و ارسال مجدد کالا مینماید

توجه :

کالای آسیب دیده باید با تمام لوازم جانبی و متعلقات آن به همان شکلی که خریدار تحویل گرفته است همراه با صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده بسته سفارشی و فاکتور خرید به بخش فروش سایت ارسال شود

پس از بررسی محصولات برگشتی توسط کارشناسان بخش فروش، در صورتی که کالا بدون ایراد و یا بدون رعایت ضوابط اعلام شده در سایت برگشت شده باشد ، کالا مجدد به آدرس مقصد قب

لی ارسال می‌گردد. چنانچه خریدار از تحویل گرفتن کالای سالم و بدون ایراد، خودداری نماید ، بسته سفارشی تا یک ماه بصورت امانی نزد بخش فروش سایت نگهداری میگردد بدیهی است پس از اتمام مهلت تعیین شده سایت “ناناناب” دیگرهیچ‌گونه مسئولیتی در قبال مفقودی کالا و یا زیان‌های وارده بر آن نخواهد داشت

نکته مهم:

جهت رسیدگی به درخواستهای دریافتی از سوی مشتریان ، درج  کد پیگیری سفارش در هر یک از مراحل الزامی است

نحوه برگشت وجه کالا به خریدار  شرایط و

با توجه به اینکه آماده سازی سفارشات بر اساس شرایط روز بازارانجام میگردد چنانچه طبق شرایط بازار  امکان تهیه مواد اولیه جهت تولید محصول براساس جزییات مورد تقاضای مشتری برای تولیدکننده مقدور نباشد موارد جایگزین به خریدار پیشنهاد و اگرهیچ جایگزینی وجود نداشته باشد خریدار میتواند معادل وجه پرداختی اقدام به سفارش محصولات یا خدمات دیگر از سایر قسمتهای سایت نماید در غیر اینصورت  وجه مبلغ مورد نظر به همان شماره کارتی که پرداخت سفارش خرید توسط مشتری از آن انجام پذیرفته بود برگشت داده خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص برگشت وجه خرید های انجام شده از سایت “ناناناب”، رضایت داشته و تمام مسئولیت های قانونی در این خصوص را پذیرا میباشد. فقط در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری از سفارش ، مبلغ پرداخت شده طی ۴۸ الی ۷۲ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد

توجه :

در خصوص افراد زیر 18 سال که فاقد کارت بانکی می باشند، درج شماره کارت اعتباری یکی از والدین با اولویت پدر، کافی است

– نکته مهم :

در صورتی که وجه مبلغ خرید از کارت دیگری واریز شده باشد و حساب اولیه که پرداخت از آن انجام شده با حساب بعدی که توسط مشتری در حساب کاربری اعلام شده جهت برگشت وجه ، متفاوت باشد مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، امور مالی بخش فروش سایت “ناناناب” مبلغ را به حساب اولیه عودت خواهد داد

نحوه پیگیری سفارشات

روند فرآیند آماده سازی و ارسال سفارشات از طریق سایت با درج کد رهگیری قابل پیگیری است همچنین در صورت ارسال مرسوله توسط شرکت پست تمام مراحل پیگیری از طریق پیامک برای فرستنده و گیرنده ارسال میگردد

شرایط فروش محصولات غذایی وآرایشی و بهداشتی

از آنجا که سایت “ناناناب” یک سایت خبری –فروشگاهی برای معرفی تولیدکنندگان بومی و محصولات تولید محلی آنها میباشد چون توضیحات درج شده در اطلاعات شناسنامه ای مربوط به هر محصول غذایی وآرایشی و بهداشتی ، توسط تولیدکننده آن تهیه و فقط برای اطلاع‌رسانی به مشتریان در اختیار بخش فروش سایت قرار گرفته است و حکم مشاوره را ندارد بنابراین خریدارموظف است قبل از سفارش هر محصول نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره لازم از متخصصین ذیربط اقدام نماید و سایت “ناناناب” در این خصوص هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

چنانچه به علت عدم آگاهی و اطلاعات درست خریدار از نحوه استفاده صحیح از محصولات غذایی ، آرایشی و بهداشتی مشکل و یا خسارتی برای خود یا محصول ایجاد نماید، تمامی مسئولیتها بر عهده خریدار بوده و تولید کننده وسایت “ناناناب”در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهند داشت

نکته مهم :

با توجه به اینکه تولیدکنندگان محصولات دست ساز خانگی از فضای سایت “ناناناب” فقط به عنوان یک غرفه مجازی برای معرفی مشاغل و تولیدات محلی خود استفاده مینمایند بنابراین مسئولیت دارا بودن مجوزهای مربوطه و پاسخگویی به عوارض جسمی احتمالی یا بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات غذایی ، آرایشی و بهداشتی (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و …) به عهده تولیدکنندگان کالا بوده و “ناناناب” در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت

شرایط خرید پوشاک و کفش

نظر به اینکه تولید پوشاک و کفش نیز بر اساس سفارش و طبق انتخاب نوع و رنگ مواد وبراساس اندازه ها و مشخصات ثبت شده توسط مشتری تهیه و ارسال میگردد به منظور بررسی سلامت فیزیکی و اندازه بودن محصول ، این کالاها شامل تست در محل بوده و تنها برای رفع نواقص احتمالی ، خریدار میتواند کفش یا پوشاک تست شده را حداکثر تا 6 ساعت پس از دریافت محصول ، با درج نوع مشکل در قسمت درخواست بازگشت کالا به بخش فروش سایت مرجوع نماید

لازم است به منظور حفظ بهداشت و سلامت فردی کالای مرجوعی  در وضعیت اولیه بوده و مارک، دکمه و سایر ملحقات از محصول جدا نشده باشد یا روی آنها آثاری چون لکه، رنگ‌پریدگی یا بوی عطر و بدن نباشد

شرایط خرید فروش در ناناناب

نظر به اینکه سفارش فرش بر اساس طرح مورد تقاضای مشتری توسط بافندگان نقشه خوانی ونخ های مورد نیاز آن مطابق با جنس و رنگهای موجود در بازار طبق شرایط روز خریداری میگردد، قبل از خرید مواد اولیه ، وجود هرگونه مغایرت در انتخاب رنگهای موجود به خریداراطلاع رسانی و در صورت تآیید اقدام به خرید و بافت فرش میگردد .  از آنجا که تولید این محصول بسته به اندازه و نوع فرش نیاز به صرف وقت طولانی مدت دارد بنابراین خریدار موظف است هنگام سفارش به مدت زمان تحویل کالا دقت لازم را مبذول نماید. درصورت وجود هرگونه ایراد در کالایی که توسط پست تحویل داده شده است، خریدارموظف است پس از انجام مراحل قانونی پیشگفت همان روز نسبت به بازگرداندن آن طبق شرایط تعیین شده اقدام نماید.

ویژگی های اثرگذار بر قیمت فرش

تراکم ، رنگ ، نقشه ، جنس نخ از خصوصیات یک قالی با کیفیت هستند .

سفارش فرش به انتخاب نوع کیفیت با توجه به میزان هزینه  بر اساس تزیینات داخلی و نیازمنزل شما بستگی دارد. تراکم فرش یکی از مهمترین دلایل بالا رفتن قیمت این محصول است ، منظور از تراکم گره هایی هستند که در بافت محصول کنار یکدیگر قرار گرفته اند .هرچه تعداد گره ها بیشتر باشد ، فرش دارای وزن بالاتر، حجم نخ بیشتر و همچنین استقامت بیشتری خواهد بود .هرچه تراکم یک محصول پایین تر بیاید ، قیمت آن هم تغییر می یابد و کم تر از قیمت اصلی خود می شود ، برای تست این کار میتوانید تعداد گره های 10 سانتیمتر از فرش را از پشت فرش بشمارید

رنگ بندی در قالی ها  بسیار متنوع و جذاب هستند . هرکدام از رنگ های این محصول طبیعی و از مناطق مختلف کشور و براساس شرایط آ ب وهوایی ، آداب و رسوم و فرهنگ و تمدن مردم ما انتخاب می شوند .

یکی دیگر از اصلی ترین دلایلی که باعث تفاوت قیمت بین فرش های ارزان قیمت و گران قیمت می شود ، نقشه  و طرح آن است ، نقشه های قدیمی ساده قیمت پایین تری نسبت به طرح های پیچیده روز دارند .

شرایط فروش بسته های انواع سفرهای داخلی و خارجی و رزروجا :

در قسمت بخش سفر و ورزش سایت “ناناناب” ، شهرها ، اقامتگاهها ، اماکن ورزشی، تفریحی ، فرهنگی، تاریخی و… همراه با زمان بندی و مسیرهای گشت به صورت انفرادی و یا در قالب بسته های سفرهای داخلی یا خارجی معرفی و امکان خرید بلیط یا بسته سفر ، کرایه خودرو ، رزرو جا برای متقاضیان فراهم میگردد . کلیه خدمات عرضه شده در این بخش شامل قوانین و مقررات سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوده و کاربران گرامی ملزم به رعایت آنها میباشند . از آنجا که “ناناناب” فقط به عنوان فروشنده محصول اقدام مینماید و تمامی اطلاعات مندرج در این بخش توسط صاحبین مراکز تهیه و در اختیار سایت “ناناناب” قرار گرفته است بنابراین سایت ” ناناناب” هیچگونه پاسخگویی و مسئولیتی در خصوص صحت و سقم اطلاعات و یا کیفیت و نتایج کار نخواهد داشت .

شرایط عمومی:

ماده ۱- این شرایط باید قبل از خرید بسته های انواع سفرهای داخلی و خارجی ، به صورت الکترونیک توسط مسافر یا نماینده او از طریق سایت “ناناناب” مطالعه و تایید گردد تا امکان خرید و استفاده از خدمات مندرج در بسته های سفر برای متقاضیان گرامی  با پرداخت الکترونیک فراهم شود.

ماده ۲- در سفرهای گروهی چنانچه سفر به حد نصاب مورد نظر متناسب با ظرفیت آن نرسد، برگزارکننده سفر مجاز به ابطال آن و استرداد وجوه دریافتی به مسافر می‌باشد. و هیچ گونه مسئولیتی برعهده مجموعه سایت “ناناناب” نخواهد بود

ماده ۳- مسافر میذیرد که در طول سفر، امکان دیر یا زود شدن ساعات صرف غذا، خواب و استراحت، کم و زیاد شدن طول راه ها در روز و شب (با وسیله نقلیه و یا در راه پیمایی ها) در شرایط نامساعد آب و هوایی، محیطی، محلی و یا حوادث غیر مترقبه وجود دارد و در این خصوص اعتراضی نخواهد داشت .

ماده ۴- در صورتی که مقامات انتظامی ، به هر دلیلی از ورود مسافر به مقصد ممانعت کنند، مسافر ملزم به تبعیت از دستورات بوده و هیچ گونه مسئولیتی برعهده مجموعه سایت “ناناناب” نخواهد بود.

تبصره ۱- هرگاه  در حین سفرهای گروهی ، مقامات انتظامی یا مسئولین محلی به هر دلیل از ورود گروه به منطقه جلوگیری به عمل آورند، راهنمای سفر حاضر در بین گروه در صورت داشتن زمان لازم  برای جابه جایی سفر ، مجاز به جابجایی سفر بوده و مسافر ملزم به تبعیت از ایشان خواهد بود. و هیچ گونه مسئولیتی برعهده مجموعه سایت “ناناناب” نخواهد بود.

ماده ۵- در صورت بروز هرگونه اخلال، مزاحمت، اعمال خلاف شئونات اسلامی و ارزش های فرهنگی و بومی در طول سفرهای گروهی  توسط هر یک از مسافرین ، راهنمای سفر حاضر در بین گروه مکلف است ضمن گزارش مراتب ، بر حسب مورد، تصمیم لازم را در خصوص ادامه یا عدم ادامه حضور این مسافر در بقیه سفر اتخاذ نماید.

ماده ۶- در صورت بروز هرگونه اختلاف بین طرفین  ، مراجع ذیصلاح مرجع رسیدگی بوده و آراء صادره برای طرفین لازم الاجرا خواهد بود. و هیچ گونه مسئولیتی برعهده مجموعه سایت “ناناناب” نخواهد بود

ماده ۷- سفر های نوروزی شامل سفر هایی می باشد که در فاصله زمانی ۲۵ اسفند لغایت ۱۵ فروردین سال بعد برگزار می گردد.

هتل و اقامت:

ماده ۸- در صورت اقامت در هر یک از مراکز اقامتی به ویژه هتلها ، چون قیمت هر سفر براساس اتاق دو نفره تنظیم گردیده و مسافرین انفرادی به هنگام ثبت نام مشمول مقررات و نرخ استفاده از اتاق یک نفره می باشند.

تبصره ۱- در اتاق های دو تخته، تخت سوم از نوع سفری و یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.

تبصره ۲- ساعات تحویل اتاق های هتل به هنگام ورود ساعت ۱۴ و تخلیه آن ساعت ۱۱ می باشد.

تبصره ۳- در اقامتگاه های بومی یا محیط های طبیعی غیر از هتل (کمپ، کلبه، خانه محلی، خانه محلی تجهیز شده) شرایط اقامت بر اساس ضوابط حاکم بر تاسیسات اقامتی مورد تایید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوده و امکان استفاده از چادر یا اتاق اختصاصی برای مسافر وجود ندارد. همچنین زمان لازم برای برپایی کمپ و جمع آوری آن مورد قبول مسافر می باشد.

تعهدات مسافر:

ماده ۹- مسافر یا نماینده ایشان موظف است در هنگام ثبت نام، مشخصات فردی خود و همراهان را بطور صحیح و کامل ذکر نماید. بدیهی است هرگونه مغایرتی که در ثبت مشخصات مسافر صورت گیرد متوجه نماینده و مسافر بوده و سایت “ناناناب” در این خصوص هیچ گونه مسئولیت در ارتباط با آن مسافر نخواهد داشت.

ماده ۱۰- درخصوص ثبت نام گروهی، فقط فردی که به نمایندگی از سوی مسافرین نسبت به ثبت نام و تآیید این پیوست به همراه واریز وجه اقدام نموده مجاز به مراجعه به سایت “ناناناب” جهت هرگونه پیگیری، ابطال و یا دریافت وجوه پرداختی می باشد و سایر مسافرین در این خصوص مجاز به مراجعه به سایت “ناناناب” نمی باشند. همچنین فرد ثبت نام کننده به عنوان نماینده، موظف است اطلاعات سفر را به سایر مسافرین انتقال دهد.

ماده ۱۱- رعایت شئونات اسلامی با عنایت به اصل حجاب و عفاف، در طول سفر از سوی مسافر و عوامل اجرایی برگزارکننده سفرهای گروهی الزامی است.

ماده ۱۲ – مسافر موظف به احترام به آداب و رسوم و رعایت هنجارهای جامعه میزبان و عرف حاکم بر منطقه میباشد و در این زمینه باید به توصیه های راهنمای سفرعمل نماید.

ماده ۱۳- همراه داشتن شناسنامه عکسدار و کارت ملی برای تمامی سفر‌ها الزامی است. با توجه به اینکه برگزارکننده سفر در ابتدای سفر نسبت به احراز هویت مسافرین اقدام نموده و از حضور مسافرین ثبت نام نشده جلوگیری به عمل می آورد ، مسئولیت عدم تطابق اطلاعات اظهار شده هنگام ثبت نام با مدارک مثبته به عهده مسافر است. و هیچ گونه مسئولیتی برعهده مجموعه سایت “ناناناب” نخواهد بود

ماده ۱۴- مسافر موظف است در ساعات اعلام شده در برنامه های گشت شرکت نموده و در صورت عدم حضور به موقع هنگام حرکت گشت، شخصاً متعهد قبول مشکلات احتمالی و پرداخت هزینه‌های مربوطه جهت پیوستن به گروه و ادامه برنامه گشت خواهد بود و برگزارکننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

ماده ۱۵- هرگونه هزینه و خسارت در طول سفر که به دلایل تبعیت نکردن از دستورات راهنمای سفر، گشت های خارج از خدمات برگزارکننده سفر و یا عدم استفاده از لوازم ضروری شخصی هر سفر (مندرج در فرم اصلی هر یک از بسته های سفر) به وجود آید تماماً متوجه مسافر خواهد بود. و برگزارکننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

ماده ۱۶- مسافر می بایست در طول گشت کلیه ضوابط حاکم بر سفر را پذیرفته و در صورت وارد نمودن هرگونه خسارت به محل های اقامت، وسایل حمل و نقل و مکان های مورد بازدید، شخصاً مسئول پرداخت خسارت وارده خواهد بود. و برگزارکننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

ماده ۱۷- در صورت افزایش و یا تغییر نرخ حاصله در قیمت سفر اعم از افزایش نرخ بلیط، هتل و یا سایر خدمات، با ارائه مدرک مستند از سوی برگزارکننده سفر، مسافر موظف به پرداخت مابه التفاوت اعلام شده از طریق سایت  می‌باشد.

تبصره ۱- چنانچه مسافر شرایط مندرج در ماده فوق را نپذیرد موظف به پرداخت جریمه (مطابق ماده ۳۱) خواهد شد.

ماده ۱۸- چنانچه برگزار کننده سفر مجبور شود در اثر شرایط غیر قابل پیش بینی طبیعی و محیطی، بخشی از گشت را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم در راستای اجرای سفری دیگر اقدام کند، مسافر موظف به پرداخت مابه التفاوت اعلام شده از طریق سایت  است.

ماده ۱۹-کلیه هزینه های خارج از برنامه به عهده مسافر می باشد. و برگزارکننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

ماده ۲۰- تآیید این پیوست یا خرید بسته سفرهای مجموعه  به صورت الکترونیک از طرف مسافر یا نماینده وی از طریقسایت “ناناناب”، به منزله مطالعه دقیق مشخصات سفر، آگاهی کامل از مفاد این پیوست، شرایط ابطال سفر و اطلاع از کلیه لوازم ضروری و شخصی مورد نیاز سفر بوده و کلیه مسئولیت های ناشی از عدم توجه به مفاد این پیوست متوجه مسافر خواهد بود. و برگزارکننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

ماده ۲۱- مسئولیت مراقبت از فرزندان و حفظ اموال و مدارک شخصی در تمام طول سفر به عهده مسافر بوده و در این خصوص هیچ مسئولیتی متوجه راهنمای سفر و برگزارکننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب” نخواهد بود.

.ماده ۲۲- مسافر یا نماینده ایشان موظف است بر اساس سطح توانایی جسمی خود و همراهان در سفرهای متناسب با سختی سفر، ثبت نام نماید و همچنین در صورت نیاز به مصرف هرگونه داروی تجویز شده از سوی پزشک و یا استفاده از تجهیزات پزشکی خاص، آنها را در طول سفر همراه داشته باشد و می بایست راهنمای سفر خود را از این موضوع مطلع سازد.

تبصره ۱- هرگونه مشکلات و هزینه ناشی از عدم آمادگی جسمانی یا عدم آگاهی مسافر از وضعیت جسمانی خود و یا امراض احتمالی مسافر در طول سفر بعهده مسافر خواهد بود. و برگزارکننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت..

تعهدات برگزارکننده سفر

ماده ۲۳-برگزار کننده سفر موظف است نرخ و خدمات سفر را بصورت بروشور یا کتباً و یا از طریق وب سایت به مسافر اعلام نماید.

ماده ۲۴- برگزار کننده سفر متعهد است خدمات سفر مورد توافق را بطور کامل انجام دهد.

ماده ۲۵- در سفرهای زمینی، اگر وسیله نقلیه به هر دلیل و در هر قسمت از سفر از حرکت باز ایستد، جایگزینی وسیله نقلیه جدید و هرگونه هزینه دیگری که بابت تاخیر ایجاد شده است بر عهده برگزار کننده سفر بوده و زمان لازم جهت تامین وسیله نقلیه جدید و تأخیر در اجرای سفر نیز مورد قبول مسافر است. و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت..

تبصره ۱- در مورد تاخیر یا کنسلی در سفرهای هوایی، ریلی و دریایی بر اساس قوانین مربوطه عمل خواهد شد. و برگزارکننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت..

ماده ۲۶- برگزار کننده سفر موظف است در سفرهای زمینی در هر قسمت از مسیر سفر (اعم از آسفالت یا خاکی) از وسیله نقلیه متناسب با همان قسمت و همچنین متناسب با تعداد مسافران و مسیر گشت استفاده نماید. و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت

ماده ۲۷- برگزار کننده سفر موظف است بیمه مسئولیت مدنی سفر را در مورد مسافر اعمال نموده و در صورت بروز هرگونه حادثه ای در محدوده مکانی و زمانی سفر، مسافر می‌تواند بر اساس شرایط بیمه تحت پوشش اقدام نماید و در این خصوص برگزار کننده سفر همکاری و مساعدت لازم را به عمل خواهد آورد. و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت

تبصره ۱- برگزار کننده سفر موظف است انواع بیمه های تکمیلی و حوادث را که مستلزم پرداخت هزینه های بیشتر از سوی مسافر می باشد به مسافر جهت انتخاب ارائه نماید.

تبصره ۲- در صورت بروز هرگونه حادثه که منجر به خسارت جسمانی در طول سفر گردد، مسافر خود موظف به پرداخت هزینه های امداد و نجات و درمان می باشد. بدیهی است مسافر می تواند پس از طی مراحل قانونی و پزشکی با دریافت گزارش از برگزار کننده سفر به شرکت بیمه مراجعه و طبق تعرفه های بیمه اقدام به دریافت خسارت نماید. در خصوص هزینه های درمانی مازاد بر بیمه هیچگونه مسئولیتی متوجه برگزار کننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب”  نخواهد بود.

تبصره ۳- درصورتیکه مسافر به هر دلیل جدا از برنامه سفر برگزار کننده سفر به گروه ملحق و یا قبل از پایان سفر از گروه جدا شود، بیمه مسافر فقط از ابتدای الحاق وی به سفر و یا تا زمان انفصال وی از سفر معتبر بوده و فقط در مدت زمان حضور وی در سفر اعمال خواهد شد و در خارج از این زمان شرکت و برگزارکننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در قبال بیمه مسافر نخواهند داشت.

ماده ۲۸- برگزارکننده سفر موظف است در سفرهای طبیعت گردی، از راهنمای تخصصی طبیعت گردی مورد تایید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استفاده نماید. و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت

ماده ۲۹- برگزارکننده سفر موظف است در سفرها حداقل تجهیزات لازم جهت کمکهای اولیه و امداد و نجات را همراه با راهنمای سفر ارسال کند. و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت

شرایط انصراف و ابطال سفر

ماده ۳۱- درخواست انصراف از سفر باید قبل از حرکت سفر به صورت حضوری و توسط شخص امضاء کننده قرارداد و به صورت مکتوب انجام شود.

ماده ۳۲- شرایط ابطال سفر های عادی و نوروزی توسط مسافر درصد جریمه

از زمان ثبت نام تا ۳۰ روز قبل از سفر ۵% از کل مبلغ به عنوان* جریمه کنسلی بلیت هواپیما و قطار دریافت خواهد شد

* توجه :  در صورت چارتر بودن محل اقامت یا بلیت هواپیما یا قطار، مبلغ مسترد نخواهد شد.

* جریمه ابطال سفرهای یکروزه، تا ۴۸ ساعت قبل از سفر شامل ۷۰% مبلغ سفر و از آن پس هیچ وجهی مسترد نخواهد شد.

در صورتیکه مسافر اعلام انصراف خود را کمتر از ۱۲ ساعت قبل از سفر اعلام کند یا در صورت عدم حضور، فقط هزینه وعده های غذایی داخل رستوران که جزو خدمات سفر بوده باشد به مسافر عودت خواهد شد.

از ۲۹ تا ۲۵ روز قبل از سفر ۳۰% از کل مبلغ

از ۲۹ تا ۱۵ روز قبل از سفر ۱۰%  از کل مبلغ

از ۲۴ تا ۲۱ روز قبل از سفر ۳۵% از کل مبلغ

از ۱۴ تا ۷ روز قبل از سفر ۲۰% از کل مبلغ

از ۲۰ تا ۱۱ روز قبل سفر ۴۰% از کل مبلغ

از۶ تا ۴ روز قبل از سفر ۴۰% از کل مبلغ

از ۱۰ تا ۴ روز قبل از حرکت ۶۰% از کل مبلغ

از ۳ تا ۱ روز قبل از سفر ۶۰% از کل مبلغ

۳ روز تا زمان حرکت یا در صورت عدم حضور درسفر ۱۰۰% کل مبلغ

از ۲۴ تا ۱۲ ساعت قبل از سفر ۸۰% از کل مبلغ

از ۱۲ساعت و عدم حضور در سفر ۱۰۰% از کل مبلغ

ماده ۳۳- این پیوست در ۳۳ ماده و ۱۲ تبصره، در ۲ نسخه که هرکدام حکم واحد را دارد تنظیم و بر اساس ماده ۱۰ قانون مدنی می باشد که برای طرفین و قائم مقام قانونی آنها لازم الاتباع می باشد. یک نسخه کامل از این پیوست تحویل مسافر و نسخه دیگر نزد برگزارکننده سفر خواهد بود.

قوانین و مقررات مراکز اقامتی

مدارک شناسایی

ملاک شناسایی افراد کارت ملی و شناسنامه و ملاک احراز زوجیت تنها ذکر نام همسر در شناسنامه ها می باشد. در غیر اینصورت هتل از ورود مهمان جلوگیری و مطابق قانون کنسلی عمل می گردد.

ایجاد مزاحمت
کسانی که به هر شکل در شبکه ایجاد مزاحمت و اختلال نمایند ، اعم از ایجاد رزروهای موقت متعدد یا تماسهای تلفنی و غیره ، از طریق قوه محترم قضاییه بخش جرائم اینترنتی برخورد جدی صورت گرفته و مراتب جهت پیگیری به دستگاه قضایی ارجاع خواهد شد.

قوانین رزرو
کلیه رزروهایی که بطور خودکار بصورت اینترنتی انجام شده ، لیکن در مواردی نادر احتمال ، لغو رزرو تنها چند ساعت پس از انجام رزرو اینترنتی بدلایل اشتباهات هتل ، مشاهده خرابی ، همزمانی رزرو با ورود افراد بلند پایه و یا اشتباهات کارمندان مرکز و یا کارمندان رزرواسیون هتل وجود خواهد داشت ، که در این موارد سعی می گردد هتل دیگری در همان زمان برای مسافر تهیه شده و یا در صورت عدم امکان ، وجه به مسافر بازگردد ، و در این موارد مسافر حق هیچگونه اعتراضی به این مرکز را نخواهد داشت.

قوانین لغو رزرو
رزروهای ایام پیک (نوروز، تعطیلات، اعیاد، شهادت، …) به هیچ عنوان کنسل نمی گردند. لازم به ذکر است که با توجه به اینکه بسیاری از مراکز اقامتی ایران به ویژه هتلها تحت قانون یکسانی عمل نمی نمایند و هرکدام قانون مربوط به خود را دارند پس از دریافت درخواست لغو رزرو از طرف مسافر ، قانون مرکز اقامتی استعلام شده و بر طبق این قانون ، مبلغ جریمه از مبالغ دریافتی از مسافر کسر گردیده و مابقی به مسافر بازمی گردد ، لذا مسافر میتواند قبل از سفر در صورت احتمال لغو از خود مرکز اقامتی ، قانون مربوطه را استعلام نموده و سپس جهت رزرو آن مرکز تصمیم گیری نماید.

اقامت در هتل
مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه مسئولیتی در قبال کلیه مواردی که در زمان ورود مسافر به شهر مورد نظر وجود دارد ، اعم از استقبال در فرودگاه ، کیفیت اتاق ، کیفیت غذا و خدمات هتل و غیره را ندارد ، لیکن در نظرسنجی هایی که از مسافرین پس از سفر ایشان بعمل خواهد آمد ، موارد از مسافرین اخذ گردیده و در صورت مشاهده مشکلات ، کلیه آنها به دفتر مبادی ذیربط منعکس خواهد شد.

موارد اضطراری
در شرایط اضطراری از قبیل سیل، آتش سوزی ،زلزله ، جنگ ، بسته شدن جاده ها و … برگزارکننده سفر و مجموعه سایت “ناناناب” هیچگونه تعهد و مسئولیتی در مورد اسکان و پذیرایی از میهمانان محترم ندارد.

مشخصات مراکز اقامتی و هتلها
مسئولیت کلیه اطلاعات و مشخصاتی که در مورد مراکز اقامتی و هتلها در سایت مشاهده می شود ، اعم از قیمت ، روش محاسبه عوارض و حق سرویس ، وجود صبحانه برای اتاقها ، استخر و سونا ، ترانسفر از فرودگاه و کلیه امکانات و تجهیزاتی که نام برده شده است بعهده مراکز اقامتی و هتل ها می باشد ، زیرا این اطلاعات عیناً از آنها اخذ گردیده و بر روی شبکه قرار گرفته اند ، و اگر مسافری شک و تردیدی در خصوص اطلاعات ذکر شده دارد ، میبایست قبل از تصمیم گیری در خصوص رزرو ، با مرکز اقامتی یا هتل مستقیماً تماس گرفته و موارد را مطرح نموده و سپس تصمیم گیری نمایند. لازم به ذکر است که مجموعه سایت “ناناناب” اجازه ارائه تلفن هتلها را به افراد ندارد.